Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador kutyám megvédene...

A labrador kutyám megvédene engem támadás esetén?

Figyelt kérdés

Szerintetek megvédene, ha megtámadnának akár sétáltatás közben akár az otthonomban egy betörő? Mert ha idegen jön hozzánk, azokat nagyon nem szereti, nagyon megugatja őket. Érdekelne, hogy támadás esetén a védelmemre kelne-e?

Szuka kutya.


2011. febr. 14. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy csivavát is lehet támadásra kondicionálni.

Az más kérdés, hogy a fizikuma miatt nem képes megvédeni.

Jó kiképző, egy jel, vagy jelszó a támadásra...

Kutya nem támadhat senkire, míg te nem adsz rá engedélyt.

Helyzet is lehet jel, csak nem biztos, hogy jól ítéli meg a kutya.

2011. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez is ezerszer el lett mondva, hogy nem az a lényeg, hogy támadjon, hanem, hogy parancsra le is álljon. Ezt kell neki igen komolyan betanítani, mert uszítani bármelyik kutyát könnyen lehet. Ha viszont nem áll le, akkor pillanatok alatt ő lesz a támadó kutya, és megy altatásra. De még akár önvédelemnél is altathatják, szóval nem nagyon alapoznék én a kutyára védelmet, akkor inkább tanulj harcművészetet.
2011. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Megvédene. Úgy összeszőrözné a támadót, hogy csak na!!
2011. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsóé a pont. :D

de igen, leállítani kell jobban megtanítani. Bár sokan már attól is megijednek, ha egyáltalán rá morog.

2011. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannushh<3 ***** válasza:
Az én kutyám is labrador és mindenkit imád, de persze ha megtámadna minden erejével védelmezne téged és mindenkit aki közel áll hozzád!!!
2011. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!