Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Willowy kutyatáppal kapcsolato...

Willowy kutyatáppal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyanok írjanak, akik már etették ezzel a táppal kutyájukat.
2011. febr. 15. 00:29
 1/4 anonim válasza:
én még nem etettem de nem jó.
2011. febr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én meg etettem vele és nagyon jó volt. A specialt használtuk azt hiszem. Kevesebb kellett belőle mint sok más tápból, ergo nem csak ballasztanyag volt hanem tápláló is, és ugyanolyan jó volt nagytestű sportkutyáknan mint kis terriereknek. Energikusak maradtak tőle, látszott rajtuk hogy szeretik. És az ürülékük kivétel nélkül egészséges volt, nem okozott hasmenést egyiknél sem.
2011. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi most is ezzel etetünk, a special menüvel. Ez a lila zsákos. A mieink szeretik, a kondijuk jó, szőrzet, kaki is rendben. Nem egy csúcskategóriás, inkább közepesnek mondanám, de fenntartó tápnak tökéletes. Főleg hogy a nagyobb márkák tenyésztői tápjai sem jobb beltartalmúak, csak jóval drágábbak.
2011. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3 nagytestű kutyánk van, most a Willowy high energy-t kapják. Szép tőle a szőrük, jó a kondijuk.

Azért érdeklődöm,mert, ha mások is elégedettek ezzel a táppal, megmaradnánk ennél. Ezelőtt dog Chow-t kaptak, az is jó volt, de a Willowy olcsóbb.

2011. febr. 15. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!