Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk? A hülye...

Mit csináljunk? A hülye szomszéd kutyála álandóan ugat, vonyit.

Figyelt kérdés
Az van,hogy nekem volt egy kiskutyám,akit az utcáról fogadtunk be télen,meg nekik is volt egy kutyájuk ami álandóan ugatott és mi szóltunk nekik,erre másnap reggelre a mi kiskutyánk eltünt...Ök ütötték agyon vaslapáttal....és vhova elásták :( azért,mert szóltunk,és még nem is üvöltöttünk hanem szépen mondtuk.Erre nem rég vagyis s 1 éve kaptam egy Golden Retrivert,erre ök elvitték a korcsukat és hoztak helyette egy nagy NÉMETJUHÁSZT AMI HAJNALI 3-7IG UGAT!!!!!!!nem lehet aludni,szólni meg nem merünk...feljelenteni meg erre felénk nem lehet....Valki tudna segiteni??? :( már nem birom.Suliban is majdnem elalszom....
2011. febr. 15. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Először is.Olyan kutya nincs,hogy korcs!Mondd inkább úgy,hogy utcai vegyes,mert ezzel sokmindenkit megbántasz akinek többféle kutyából keveredett kutyusa van.(Nekem is,menhelyről fogadtam örökbe)Mégsem mondanám rá,hogy korcs....:SAjánld fel a szomszédodnak,hogy délutánonként foglalkozol a kutyájával,legyél vele normális...mert lehet,sőt nagy valószínűséggel azért ugat egyfolytában,mert nincs napközben lefárasztva,és halálosan unatkozik.Ha nem harapós a németjuhász,akkor délutánonként vidd el sétálni fél órára,játssz vele stb..ha egy kutya kivan fárasztva,akkor nem csinál felesleges dolgokat( ugatás,udvarban futkározás összevissza,farkát kergeti stb..)ezek mind arra utalnak,ha agyilag egy kutya nincs lefárasztva.A kutyusodért már ne állj bosszút mert akkor csak haragot szítasz,és abból csak a baj lesz.
2011. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt még hozzátenném ,hogy ha mogorván fogadja a közeledésedet,akkor igenis jelentsd ,hogy állatkínzást követett el,megölte a kiskutyádat.Viszont ha nincs rá tanú,akkor nehezebb lesz..mondanám azt,hogy szerezz áll tanúkat akik igazából nemis látták az esetet,de akkor meg hamis tanúzásba keveredhettek..szóval nemtudom..:S
2011. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Gyönyörű emberekkel vagy körülvéve
2011. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Hát, szerintem nem nagyon tudsz mit tenni, ha otthon ugat a kutya. Nálunk az volt nyáron, a szomszéd kutyája átjött és az én ablakom alatt ugatott egész éjjel. Miután egy hete nem aludtam szóltam nekik, hogy csináljanak vele valamit (mondjuk kerítést, hogy ne jöjjön át), azt mondták meglesz. Nem csinálták meg, és a kutya mindig átjött. Arról nem is beszélve, hogy elkergette a macskáimat, megzabálta előlük a kaját és belefeküdt büdösen, bolhásan a kosarukba. Megint szóltam, erre azt mondták, hogy majd megnézik, lehet-e olyan áramos nyakörvet venni, ami megrázza mikor ugat. Mondtam, hogy azt nehogy rátegyék már szerencsétlenre, mert állatkínzás. Egyszerűbb, ha megkötik, hogy ne jöjjön át. Fél évvel később megcsinálták a kerítést, de addigra szerencsére leszokott a kutya arról, hogy az ablakomnál ugasson. Csak otthon ugatott egész éjjel. Nagyon jó most is, mert szokott azért ugatni, meg 2 házzal feljebb van egy német juhász, az is egész éjjel ugat, úgyhogy így kánonban nyomják. Nekünk is van kutyánk, de az szinte mindig csendben van. Nem tudom elképzelni, hogy például a német juhász gazdája meg a 2 kicsi gyereke hogyan tud tőle aludni, mikor itt 2 házzal lejjebb is tök hangos.
2011. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azét irtam,h korcs,mert már annyira kivagyok tölük.Majd ha a te kutyádat tette volna el lábalól akkor biztos,hogy te is szidnád.....!!!!!!1.a kutya harap,még az állatorvost is megharapta a sajat szememmel lattam.2.nekem nincs időm más kutyájára van 101 dolgom!!!meg ezek hülyék.3an élnek apa anya már 60 évesek a gyerekük meg 34 éves DROGOZIK!!!ennyi!!!!
2011. febr. 15. 09:28
 6/17 A kérdező kommentje:
utolsó.köszi,hogy irtál.Ám ln már nem birom idegekkel.Megmérgezni,meg nem szeretném,mert hát azért nem a kutya tehet róla,hogy nincs kiengedve meg stb....meg én imádom azállatokat csak most ez non felhúz....
2011. febr. 15. 09:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"reggelre a mi kiskutyánk eltünt...Ök ütötték agyon vaslapáttal....és vhova elásták" erre ha nincs bizonyítékod akkor ne hangoztasd.Tudod rágalmazás stb.


Tudom milyen amikor ugat a kutya.A mi szomszédunké is ugat állandóan.Mióta nekem is van kutyám az is ugat éjszakánként ha nappal nem fárasztom le.De ha belegondolok a mi utcánkban mindenki kutyája ugat folyamatosan, már hozzászoktam :)

2011. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok ismét...az a válaszoló aki azt írta,hogy rázós nyakörvet ne tegyen rá,mert az állatkínzás,hanem inkább kösse meg..mért az nem állatkínzás?te örülnél neki,ha egy 3 méteres láncra ki lennél kötve,és állandóan huzkodnád magad után?Kedves kérdező!Nemtudok megoldást a problémádra,ha ennyi agyalágyult szomszédod van:SNem is értem,hogy minek az olyan embernek kutya,aki nem törődik vele..
2011. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az én kutyám meg nem mukkan mikor a szomszédé elkezdi....arra is lusta,hogy ugasson :Dám van még 1 németjuhász az utcaban avval masik szomszédnak volt baja,ök petardat dobáltak at és a kutya leszokott az ugatasrol valahogy...csak ezek a hülyék pont melletünk laknak..meg van sok papagalyunk és azok is alandoan felkelnek....
2011. febr. 15. 09:36
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát igen...csak azért vették,hogy ök nagy valakik legyenek,hogy nekik németj.kutyájuk van.Ám a Goldi az szebb :D szerintem...Meg igen:a lanc se jó ötlet!
2011. febr. 15. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!