Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelentős az eltérés a rottweil...

Jelentős az eltérés a rottweiler kan és szuka között?

Figyelt kérdés

Úgy értem,ha pl látsz egyet,akkor megtudod mondani a méretéről,hogy melyik?a szukák nem olyan félelmetesek,mint a kanok?

tudnátok olyan linket,ahol egymás mellet áll egy kan és egy szuka?

googlebe beírtam,de nem találtam :(


2011. febr. 15. 20:41
 1/6 anonim válasza:

Ez a kép, a leírása alapján, állítólag, egy kan, és egy szuka. Bár én nem látok jelentős különbséget, még a méreteikben sem.

[link]

2011. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez annyira nem adja vissza, de a kan marmagassága nagyobb.

2011. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IGCM ***** válasza:

Képet nem tudok mondnai,de ha élőben látni egyet akkor azért meg leweht mondnai,hogy kan vagy szuka-e.

A szukák kisebbek,könyebb felépítésűek és ami nagyon jellemző a kanokéhoz képest kicsi vékony fejük van.

2011. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti,hogy gyengébbek a szukák?
2011. febr. 15. 22:02
 5/6 IGCM ***** válasza:

Én ezt így nem mondanám,de álltalában kisebbek így kisebb erőt is tudnak pl Őrző-vődn kifejteni.De ez egyed függő is.Az biztos,hogy a kan azért az kan :D

Attól is függ mire szeretnéd a kutyát alkalmazni. MErt a roti azért roti és egy szukára se mondanám az hogy gyenge akármilyen pici x)

2011. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Ez az összes fajtára vonatkozik.

Akár a kannak akár a szukának a nemi jellegnek már az első látásra meg kell hogy mutatkozzon rajtuk.

Kivételek a szukás kanok és a kanos szukák.


A kiállításokon a bíró egyből látja, hogy szuka vagy kan van előtte. Nem kell neki a kutya alá néznie.

2011. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!