Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ha a kutyám rám...

Mit jelent ha a kutyám rám teszi a fejét meg a lábát?

Figyelt kérdés
Ha simogatom olyan mintha pacsit adna,de nem ad,csak rá teszi a karomra a lábát.Meg úgy szeret aludni,hogy rám teszi a fejét,kocsiban is úgy megyünk,hogy a feje rajtam.Miért csinálja? Ceasar Millan azt mondta, hogy dominál,tenyésztő meg azt,hogy engedelmesség jele,behódol.Az ő kutyái is mindig felemelték a lábukat,lehet hogy tőle tanulta?
2011. febr. 15. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja... Szerintem részben dominancia jele (ezt onnan gondolom, hogy enyém egy kicsit akaratosabb típus és azt hiszi, hogy ő a főnök, de már kezd észhez térni) és részben a szeretet :)
2011. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi kutyink is ezt csinálja. Sokszor leül a földre velem szemben, és az ágyról lelógó lábamra hajtja a fejtét 1-2 percre. Olyan ari. Én szeretet buksizásnak hívom, mert ilyenkor olyan szeretettel és áhítattal néz rám.
2011. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amennyiben ő "követeli meg", hogy szeretgesd akkor persze a dominancia jele(hiszen ő irányít téged)-ha te vagy a kezdeményező akkor nem-ilyen egyszerű az egész!
2011. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó! hogy kezdeményezzem hogy tegye rám a fejét ?!
2011. febr. 18. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!