Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be van gyulladva a kutyám...

Be van gyulladva a kutyám szeme? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja a 7 hónapos beagle-foxi kutyám bal szeme reggelente nagyon csipás,és a szem fehér része pedig piros. nappal kint van, éjjel bent alszik. Vigyem orvoshoz vagy elmúlik magától?
2011. febr. 16. 07:25
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz. Mert ha nem tudod mi a baj lehet egy szemgyulladás is és annak szövődményeként megvakulhat a kutyád. Nekünk is volt már ilyen. Kapott szemcseppet itthonra is és csepegtetni kellett neki. Hamar elmúlik
2011. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is most volt. Vidd Orvoshoz mindenképpen mert nem múlik el magától és csak áterjed a másik szemére és ha piszkálja kár tehet magában. Én elvittem orvoshoz és utána ajánlottak kutyakórházat mert nagyon begyulladt, egy baci megtámadta..... Sokba került de sztm ha időben viszed akkor nem kerül sokba....
2011. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!