Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha a kutyám...

Mit jelent, ha a kutyám belefekszik az ölembe, ha a földre ülök és ott rágcsálja a játékait?

Figyelt kérdés

Abszolút nem öleb típus, nem szeret ölben lenni, de ha leülök hozzá a földre, hozza a játékát, rámtelepszik és ott rágcsálja őket.

Ez falkavezérség szempontjából gondolom nem jelent jót.


2011. febr. 16. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azt hogy szeret!:)

Az enyémek is ilyenek és teljese tisztában vannak a falkavezérséggel!:)

És ők sem ölebek,Amstaffok!

Neked milyen fajta?

2011. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja ezt, és az a kedvenc részem, amikor a papucsa rágása közben, amit a combomon rágcsál, véletlenül a combomat is megrágcsálja!
2011. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy nem tiszteli a saját személyes teredet. Azaz önmagát ebből a szempontból feléd sorolja.

Nem te vagy számára az alfa.

Egy ilyet amit fentebb leírtál egy alacsonyabb rangban levő egyed nem tehet meg a falkában.

Ezen könnyű változtatni, ha rájössz a falka működésének alapelvére. rengeteg könyv és segítség van fenn a neten is, sok sikert!

2011. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy beagle a drága:)

Pont ettől féltem, hogy így alfának gondolja magát.

Egyébként kutyasulizunk, sok könyvet olvastam, szóval tisztában vagyok az elvekkel, csak sajnos nem mindig sikerül őket alkalmazni, de szerintem már jó úton haladunk.

Szóval ilyenkor ne hagyjam, hogy az ölemben legyen?

Köszi a válaszokat!

2011. febr. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!