Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ódzkodik sok gazdi a...

Miért ódzkodik sok gazdi a kutya ivartalanításától?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Na mért? Mert drága, vagy mert nem szokás náluk. Nem kell túl bonyorulult okokat keresni, emberből vagyunk mind.
2011. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert drága és általában(vannak kivételek elég sok) akiknek nincs idejük vagy nekik mindegy.
2011. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Az is egy ok szokott lenni, hogy emberi tulajdonságokkal ruházzák fel a kutyát, és úgy okoskodnak, hogy ha az ivartalanítás az embernek rossz lenne, akkor biztosan a kutyának is rossz.
2011. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Számomra egészen döbbenetes, milyen indokokat tudnak felhozni. Talán naiv a kérdés, de inkább azokhoz szól, akik ellenzik. Meg tudnák ész érvekkel is magyarázni? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy xy azt hallották, hogy... hanem hogy ők maguk milyen logikus magyarázattal szolgálnak arra, hogy ez miért is olyan rossz dolog, mint ahogy mondják. Tényleg érdekel.
2011. febr. 16. 16:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Ami számukra logikus magyarázatnak tűnik, attól te szét fogod kaparni az agyadat!
2011. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel mindig mondják a verekedős, domináns kutyákra hogy először is ivartalanitsák őket, ezért én attól féltem hogy a kutyám jelleme bármiben is megváltozik. Azon kivül pedig azért, mert nekünk soha semmilyen gondot nem okozott a tüzelés. A kutyám 100% kezelhető maradt és meg tudtam oldani hogy ne legyen kölyke. És persze van pénz amire kell de meg kell néznem mire költöm, tehát gondoltam amig nem szükséges addig inkább másra költöm azt a pénzt.
2011. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
mert olyan szép kölykei lennének és fájna neki
2011. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
én attól féltem, hogy valamilyen komplikáció lép fel műtét közben, és meghal.. :S műtét alatt végig a rendelőben ültem, azóta sem izzadtam le annyira :D
2011. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudatlanságból.
2011. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pl mert öv-ből kifolyólag nem szeretném hogy egy kicsit is nyugodtabb legyen a kutyám.
2011. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!