Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet egy szem...

Zsirember kérdése:

Mennyibe kerülhet egy szem műtét a kutyának?

Figyelt kérdés
A szemhéja be van fordulva. Meg kell műteni.
2011. febr. 16. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvostól függ az ár, bár nagy különbség nem szokott lenni.
2011. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez az ár kb mennyi?
2011. febr. 16. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

25-50 szerintem

Függ a mérettől is, mert az altató, fájdalomcsillapító méret szerint van adagolva.

2011. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy öthónapos kaukázusi juhászról van szó. Hát, már elég nagy a kicsike :) Mindegy, hétfőn úgyis kiderül...
2011. febr. 16. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem cane corsom van, neki 20 ezer volt. Igaz, régóta ismerem az állatorvost és van, hogy olcsóbban megcsinálja a műtéteket, de 30-nál nem hiszem, hogy több lesz.
2011. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit segítek, de nálunk úgy alakult, hogy ivartalanításra vittük, és a doki felajánlotta, hogy csináljuk meg egy altatással az egészet. Tehát az ivartalanítást és a szemműtétet is.

Így fizettünk összesen 31ezer forintot, úgy, hogy mindkét szemét műteni kellett.

Ebből 21ezer volt az ivartalanítás.

Tehát ha a kutyád súlyát nézzük, akkor szerintem egy 20-25ezer forintnál fog megállni a dolog.

2011. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
20 körül még baráti volna.
2011. febr. 17. 16:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Vissza mentünk az orvoshoz, és kiderült hogy nem kell műteni. Csak gyulladás volt. Megkérdeztem a műtét árát. Egy szem hatezer, ha mind a kettőt műtik akkor kb tízezer!
2011. febr. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!