Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért ilyen olcsó?

Szerintetek miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Hétvégen megyek venni egy moszkvai szuka őrkutyát. 2,5 éves törzskönyves de 15000 forint. A képeken nagyon szép, de miért ilyen olcsó?? Az írták róla hogy helyhiány miatt eladó. De nem tudom hogy jó ötlet-e megvenni mert nincs valami baja vagy ilyesmi azért ilyen olcsó?
2011. febr. 16. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem kizárt, hogy van valami betegsége, pl. diszplázia. de ha esteleg tényleg van, akkor azt ott is látni fogod rajta. én azt javaslom, hogy vedd meg, de csak úgy, hogy köttök egy szerződést, hogy ha van valami a kutyával, akkor visszaadják a pénzt, vagy adnak egy másik kutyát.
2011. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
De!! Azért olcsó mert beteg vagy bármi egyéb fogyatékossága lehet! Akármi lehet vele... Hiába mondják azt ha odamész hogy , semmi baja okos ügyes. Csak elakarják adni mert tudják hogy nem jó. Hidd el. A fajtatiszta kutyák 25.000ft - nál kezdődnek!!
2011. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de nem hiszem hogy diszpláziás mert a képeken azért azt meglátnám! Hát egyezményt nem nagyon tudok tenni mert 500 km re megyek érte:)
2011. febr. 16. 20:29
 4/15 anonim ***** válasza:

hát azért mert már 2,5 éves így nyilván olcsóbb mint egy kiskutya.

a Másik, mint ahogy írták előttem, hogy lehet, hogy beteg.

És még az is lehet, hogy nem rendesen nevelték, (bántották vagy nem szoktatták semmihez) ezért tiszte "idegbajos"

2011. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:28

teljesen igaza van!

2011. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dp-t te képen meg nem látsz. Kérdezz rá, miért ennyire kevés az ára, hiszen nem jellemző, hogy ilyen kevésért adják őket. Lehet, valami hibája van tenyésztői szemmel. Ha nem válaszolnak megfelelően, inkább ne vedd meg.
2011. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, lehet, hogy van valami betegsége, de nem biztos. Én most vettem egy fajtatiszta husky kutyát 1 éves 50 euróért, és egyelőre semmi baj vele, gyönyörű kutya, játékos eleven, rendesen eszik, meg felelősséget vállaltak rá, hogy nem beteg. Nem laknak messzi, a szomszéd faluba laknak. Ők nekem azzal az okkal adták el, hogy mivel ők pároztatni vették, de nem találtak neki párt, vagyis him kutyát, amit el is lehet hinni, mert elég kevés ilyen kutya van a környéken, én kapásból az enyémen kivűl csak két nőstényt tudok még.

Mikor én is megnéztem a hirdetést ahol ki volt irva, és felhivtuk a gazdit, hogy mennyiért és mikor mondta, hogy 50-60 euró, nekem is nagyon gyanús volt, de úgy gondoltam annyit megér, hogy megnézzem, és egy nagyon gyönyörű kutyára találtam, és még a viselkedésével sincs probléma, tud pacsit adni, lábdát is visszahozza néha:D nem is nagyon vonyitós, a másik két kisebb kutyánkkal egész jól kijön. szóval eddig megvagyok vele elégedve semmi baj vele. szóval ki tudja, lehet neked is megérné!:)

2011. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Elképzelhető, hogy van valami egészségügyi problémája, vagy akár nevelési is, amivel a mostani gazdák nem bírnak/nem akarnak megbirkózni, esetleg nincs rá valójuk. De közben az is meg lehet, hogy tényleg helyhiány miatt akarják eladni, mert pl. nem tudják családi okok miatt pl. költözés megtartani, és így akkor eladják olcsóbban, mert így biztosan elviszik. Én már láttam ilyet is. Ha nekem ilyen problémám lenne, és muszáj lennék az eladáshoz fordulni (amit hozzáteszek, sosem lennék képes rá) akkor én is olcsóbban adnám a kutyát, hogy biztosan jó helyre kerüljön.
2011. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de tenyésztőtől venném a Jéke kincse kennelből... 1x már ellett kiskutyáiról is mutattak képet nagyon szépek.. :) Szerintem meg fogom venni:) köszi a válaszokat:)
2011. febr. 16. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért is ilyen alacsony, hogy minél hamarabb elvigyék. Hisz, ha helyhiány van, akkor gondolom gyorsan el akarják onnan tüntetni a kutyát.
2011. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!