Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vegyek kimérős tápot?

Szerintetek vegyek kimérős tápot?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok vani kimérőset?Én nekem csak úgy éri meg mivl oici kutyám van.Nem jó ha kimérőset veszek?Miért?Mondjatok valamit
2011. febr. 16. 20:25
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Én, ha kipróbálni veszem, akkor is a legnagyobb zsákot veszem meg, legfeljebb ha nem jön be a kaja, akkor elviszem a közeli menhelynek adományképpen. A kimérős dolog azért nem szerencsés, mert ki tudja, mióta van már a zsák kinyitva, ki tudja, véletlenül hány másik tápdarab került át egy másik tápból, hány légy vitt már rá vírust.. és azért ezek fontos szempontok. Teszem azt, egy csirkeallergiás kutyának veszel hipoallergén halas tápot, de véletlenül belekeveredett két darab csirkés tápszem, már rögtön megvannak a tünetek, pár milligramm is elég az allergiát kiváltó összetevőből, és már meg is van a baj. Az a biztos, ha a lezárt, bontatlan zsákot veszed, akkor nem érhet meglepi.
2011. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondjuk ezért vannak különböző méretű tápok. Szerintem nagy bajod nem lehet a kimérttől, de előfordulhat az is, amit Ninna írt (megmondom őszintén nem tudom, hogy milyen formában tárolják ezeket a kimérős tápokat, mert ha pl vmi műanyag dobozban vagy olyan helyen ami steril, és nem szállhat bele pl légy akkor egyáltalán nem para).

Ha nem jön be egy táp, a következőből azért elsőre nem vennék 20 kilót, mert pl egy orijen tápot sajnálnék leadni a menhelyre...Nem úgy értem, hogy az ottani kutyáktól sajnálom, de nem két fillér, és én sem szülöm a pénzt:)

2011. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz. Azt úgyis észrevennéd, ha másfajta táp is belekeveredett abba amit te vennél, de egy jobb üzletben nem igazán fordul elő ilyesmi.


Én Acana Lamb&Apple-t szoktam a kutyámnak kimérve venni, mert így sokkal olcsóbb. A legnagyobb kiszerelést kb. 1 évig enné a kutyám (kistestű kutyáról van szó), kis kiszerelésben pedig kétszer annyiba kerül, mint kimérve. Ja és ugyanúgy megmaradt az illata a tápnak, eddig semmi gondunk nem volt a kimért tápokkal.

2011. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is kimérve veszem mind2nek royal meg dog chow...semmi baj nem volt még belőle....meg ahogy írták észreveszed ha belekeveredik más. nem áll ott hónapokat a táp megnyugtatlak..vegyél nyugodtan kimérőset!
2011. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!