Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nagytestű fajtát...

Melyik nagytestű fajtát tenyésztenétek?

Figyelt kérdés
Melyik az a keresett nagytestű fajta,amiből ha vennék egy full extrás kant,megcsináltatnám a szűréseket,kiállításra,tenyészszemlére mennék vele,lenne igény a vele való fedeztetésre.Azért nagytestű,mert kicsiből mindenki tart saját kant...
2011. febr. 17. 00:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Plüsskutya , viszik mint a cukrot!!!
2011. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Már ott rossz az egész, hogy nem a fajta nemesítéséért tenyésztenéd, hanem a pénzért.
2011. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha el is olvasnátok néha amit közben írok. "Kis részét a befektetésnek". Itt "egy" darab kutyáról van szó,amivel szeretnék kiállításra járni,és ha mondjuk beleválasztok,össze vissza nyerünk mindent,pontosan az adott fajta érdekében ne vesszen kárba a kan... Van kutya-tartási tenyésztési-és kiállítási tapasztalatom is.Csak mostanában nem vagyok igazán képben.Tudjátok,dolgozom mint állat,hogy legyen kutyára valóm,ja meg meggazdagodni.
2011. febr. 18. 00:51
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértem amit írtál , de továbbra is ugyan az a véleményem.Hogyan lehet úgy fajtát választani , hogy azt tartod szemelőtt hogy mennyire népszerű ? Eleve mondjuk veszel egy nagytestű kutyát tegyük fel kaut , de te azt mondjuk nem is szereted és csak a pénzért jársz el vele ide-oda , és csak a pénz reményében tartod ? Ez így nagyon szomorú... Ha van kedvenc fajtád akkor azzal kellene foglalkozni , javítani az állományt és nem pedig azt nézni hogy esetleg melyik fajtával tudod a legtöbb pénzt bezsebelni.
2011. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is egyedül ez nem tetszett a kérdésben, hogy anyagi alapon akarsz fajtát választani és nem érzelmi alapon.
2011. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elég nagy a szórás nálam fajta téren.Ha az elején ezzel kezdem a kérdésre nem válaszoltok. Szóval:kau kizárva,leonbergi természet a minimum,még a bullmasztiff is elmegy,mert az is csak ledönti a hívatlan látogatót,nem kóstolja meg egyből.Hiába az iskola,nem lehet egy kutyával 100%ra menni.Német dogom volt már.Semmitől se félt,de a csibész nem tudott vele mit kezdeni,nem hagyta magát hergelni.Gyerekek mellé biztonságosabb az ilyen.Én mondjuk nem mennék be sehova ha az én dogomat látnám az udvaron.A pénzre visszatérve,számoljatok könyörgöm,a kutya jó helyről 100ról indul,oltás 5000/db,kiállítás még országon belül se jön ki 10 ből.Akkor tudná behozni szerencsétlen kutya,ha folyamatosan fedezne...
2011. febr. 18. 09:18
 17/18 A kérdező kommentje:
A kajáról nem is beszélve.Kiállítási kutyánál,pláne ha nagy-óriás méret fontos a szuper prémium.Egyszer vettem,egy kutyát jó helyről,de mint utólag kiderült,kicsit rühes volt szegény.1 hónap múlva nem volt rajta szőr,ekkor volt az hogy beneveztem egy CACIBra.Gondoljatok bele abba az intenzív kezelésbe,minden téren,ha kb másfél hónap múlva győzni tudtunk,német bírónál.Nem volt magyar ellenfelünk,mind kinti kennelek képviselői...Tök jó volt..Ez kelll nem a pénz...
2011. febr. 18. 09:51
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ezért nem mindegy , hogy hogyan teszik fel a kérdést, mert a kérdésed nem azt tükröztem amit most a végén leírtál.
2011. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!