Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Real Nature Black Angus,...

Real Nature Black Angus, Barbarie kacsa & Menhaden hering száraztápot adnék 3 hónos kutyámnak. Ez a táp 7 hónapos kortól adható, fejlődési rendellenessége lehet tőle?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem lesz fejlődési rendellenessége...


De biztos, hogy ezt a tápot akarod adni neki? Jók az összetevői, de az én kutyám alig akarta enni, pedig kicsit sem válogatós és fogyott is tőle.


Nem olyan mint egy átlagos száraztáp (kinézetre sem), alig lehet beáztatni, nem szívja rendesen magába a nedvességet.


Persze ettől még lehet, hogy nektek beválik, csak gondoltam leírom a tapasztalatomat.

2011. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 IGCM ***** válasza:
Szerintem keress másik tápot ami hasonló árkategóriás :D
2011. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kutyám sztem allergiás. Kihányja a dog chow bárányos tápot 4-edjére , emellett még vakarózik is folyton pedig nincs élősködője, néha pedig tüsszög is. Ezért gondoltam erre az összetételű tápra. Vagy valami más javaslat tápra? Vagy más kajára?
2011. febr. 17. 16:44
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy már kapott ebből, igaz keverve rízzsel, és megette. Egyébként tényleg fura szaga van, mint amivel a tengerimalacomat etettem.. :)
2011. febr. 17. 16:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Esetleg Acana Lamb&Apple (almás, bárányos). Nagy kiszerelésben vagy állatkereskedésnél kimérve szerintem még tűrhető az ára.


Ez hipoallergén.


Vagy a Brit Care tápokat is szokták ajánlani allergiás kutyáknak.

2011. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom. A kimérős kutyatáp boltokban nem vágják át az embert gondolom, ugye? Konkrétan arra gondolok, hogy lehet nem azt kapom amit kérek...
2011. febr. 17. 17:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Régen én is ettől féltem, de még nem tapasztaltam, hogy átvágnának. Én először boltban vettem az adott tápból, hogy tudjam, hogy néz ki, kb. milyen az illata és csak után vettem kimérve.
2011. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most néztem a linket amit kaptam az az Acana táp felnőtt kutyának van!
2011. febr. 17. 17:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ezt tényleg nem figyeltem. De a Brit Care-ből van puppy táp is.
2011. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy a bárányhúsra érzékeny? Sajnos nem áll módomban napokig csak bárányhússal etetni, hogy leteszteljem :) Vagy inkább a dog chow bárányos egyéb összetételére amit amúgy 3 hétig jóízűen falatozott...
2011. febr. 17. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!