Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyire ugatós fajta a Labrador?

Menyire ugatós fajta a Labrador?

Figyelt kérdés

Labrador gazdák válaszát várom elsősorban de aki tudja az is ossza meg velem légyszives!:)

Az lenne a kérédsem hogy mennyire ugatós fajta a labrador?

tudom hogy ok nélkül nem ugatnak a kutyák de ha például jön valaki hozzánk aki ismeretlen és pl itt áll a kapuba azt megugatja? :)

Vagy mennyire nyugodt természetű kutya?:D

Elörre is köszi a válaszokat.


2011. febr. 17. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem labradorom van,de egy ismerősömnek igen.Egyáltalán nem ugatós fajta,és az emberekkel általában nem is ellenséges. Biztos nevelés kérdése is,de ez a fajta eleve mentőkutya, tehát bizonyos empátiája van az emberekkel kapcsolatban.Amúgy házörzőnek nem való,pont azért,mert még a betörőt is háromszor körbenyalja,bár elég nagy,úgyhogy sokan el se jutnak addig,hogy kipróbálják,nem veszélyes-e.
2011. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt labradorom. Amikor a közelben voltam, akkor csak figyelmeztető néhány ugatása volt, és jött simogatásért boldog-boldogtalanhoz.

Ha nem voltam a közelben, nem ismert se barátot, se rokont.

Aki nem értett a"szóból", azt szigorúan megharapta és fellökte.

Nem volt nagyon ugatós, de ha elkezdte, az ablakok belerezdültek.

2011. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A labrador alapvetően nem ugatós fajta,viszont általában ez nevelés kérdése is,mert lehet egy fajtájából adódóan nyugodt kutya is ugatós,ha nem foglalkoznak vele eleget.
2011. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi labradorunk nem volt ugatós, vagyis nem emlékszem, hogy voltak-e vele ilyen problémák. De egyedtől és neveléstől is függ.
2011. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A többségük egyáltalán nem ugatós. Minden reggel elmegyek egy labradoros kertkapu előtt és még az életben nem hallottam ugatni. Csak bámul a nagy bociszemeivel.

Bárkivel haverkodnak pár jó szóért cserébe, nem azok a kimondott őrző kutyák.

2011. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!