Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma tudtam meg hogy meghalt a...

Ma tudtam meg hogy meghalt a kutyusom Lola! Most is sírok annyira nehéz kibírni. :' (Mit csináljak hogy ezt valahogy előbb kitudja heverni? Vigyek a sírjára virágot?

Figyelt kérdés
köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!Egyébként 13/f(nagyon lelkizős típus)
2011. febr. 18. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy te ki tudd heverni?

Először is részvétem a kutyád miatt. Ez nagyon szomorú dolog. Nem hiszem, hogy elkerülhető a gyász, és a szomorúság. Adj időt magadnak! Ha szeretünk valakit, annak halálán nem lehet túllépni egyik napról a másikra. Akkor sem, ha kutyusról van szó! Idővel, majd könnyebb lesz!

Mi történt vele?

2011. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ igen én heverem ki.megmérgezték.én nem is tudom egyszerűen nem tudom felfogni hogy tehetnek ilyet egy aranyos kedves kutyusnak:(mire jó vagy kinek jó ez??:'(
2011. febr. 18. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen aljas semmirekellő emberek :S

Azt javaslom ha teheted szerezz be egy kölyökkutyát segíteni fog a megölt kutyád gyászában.

2011. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom a kis barátodat. Részvétem. Most biztos nagyon szomorú, és kétségbeesett vagy. Időt kell adni magadnak. Ha jól esik, akkor sírj, és tegyél a sírjára virágot. Tedd azt, amit jónak érzel, ez majd segít, de kell hozzá idő.

Én is vesztettem el egy nagyon jó barátot 1-2 éve, de még mindig nagyon hiányzik. Nekem az segített, hogy elkezdtem tanulni biológiát, kutyás könyveket olvasgattam, és megtanultam, hogy az élet csodálatos része a születés, és a csoda vége a halál. Sokan kérdezik, hogy miért fontos a halál? Szerintem azért, mert általa becsüljük meg az életet, legalábbis becsülnünk kellene. Talán nehéz ezt most megérteni, de ha elgondolkodsz erről, akkor talán te is találsz majd valamit, ami választ ad számodra.

Kisbarátod már jó helyen van, már nem szenved, boldog.


És egy kis idő után, amikor úgy érzed, akkor legyen egy kiskutyád. Meglátod majd mennyi örömöt fog neked okozni :).

2011. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rékakutyakiképző ***** válasza:

Részvétem a kutyuskádnak és neked is. Velem is történt ilyesmi: volt egy tenyészszuka kutyánk és sok kis kölyök született, amikor már járni tudtak akkor kivittük őket már a nyári szellőre is, egyik nap a szomszéd néni egy mérgezett galambot dobott be az udvarra, amikor mi a boltban voltunk. A 8 törzskönyvezett kiskutyából 5 meghalt, és el nem tudom mondani, hogy mennyire utálom az ilyen embereket. Na mindegy...

Először is ne vegyél addig kiskutyát míg nem heverted ki a sajátod elvesztését, mivel ez nem lenne fair a kiskutyával szemben, mert nem tudsz úgy rá tekinteni, mintha egy másik kutya lenne. Ezt az időt, míg gyászolsz kutya nélkül kell megtenned. Nekem is rossz volt az első kutyám halála, de csak adj időt magadnak. Hidd el túl leszel rajta viszonylag hamar, ha még most is pozitívan tudsz gondolkodni. Akkor áll készen egy másik kutyára, ha már nevetni is tudsz valamin, vagyis ha visszatért beléd a vidámság és öröm. A kutyád sem azt akarná, hogy egész életedben siránkozz, mivel te is tudod, hogy ő már mindig a szívedben marad.

2011. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.Látom még vannak igazán rendes emberek a világban!mindent úgy fogok csinálni ahogy mondjátok!beszerzek majd egy kiskutyát és tényleg nagyon nagyon hiányziik az én legjobb barátom.Pedig annyira szerettem:(már jó helyen van tényleg?!nem bántják ott a rossz kutyák?
2011. febr. 18. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:

A kutyusod a lehető legjobb helyen van.


A Szivárvány híd története


Az erdő szélén, dombok lábánál,

Buja zöld réten hol idő megáll.

Hol férfi és nő hű barátja fut,

Miután földi idejük lejár.


Mert itt, e- és túlvilág határán,

Hol minden kedvenc nyugalmat talál,

Ezen az aranyló földön, játsznak,

Míg átlépik a szivárvány hidat.


Már nem szenvednek kíntól, bánattól,

Újjászületnek, testük meggyógyul.

Az egészségük ismét a régi,

Csak a régi társ, ami hiányzik.


Szaladnak a füvön, gondtalanul,

Míg egy nap megállnak, szemük keres.

Fülük hegyezik, érzik a szagot,

Majd hirtelen, egyikük elszakad.


Mert tekintetük újra összeér,

Újra együtt vannak, ember és társ.

Egymáshoz futnak, barátok régről,

Elszakadásuk ideje elmúlt.


A szomorúság, és a búbánat,

Örömmé válik a két szívben.

Szeretetben egyesül, örökké,

S áthaladnak a szivárvány hídon.

2011. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)
2011. febr. 18. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Milyen fajta volt és hány éves? nem tudom mitcsinálj :( ha szeretnél vihetsz. ha az én kutyám lenne vinnék neki énis :'( nagyon sajnálom 12/L
2012. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!