Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy domináns kutyát ki...

Ha egy domináns kutyát ki herélnek akkor a dominanciájának alább kellene hagyni?

Figyelt kérdés
az én kan kutyámat még ivar érés előtt herélték.... de valahogy eléggé domináns maradt :(
2011. febr. 18. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül. Viszont az az előnye megvan, hogy legalább nem lessz agresszív, ha tüzelő szuka van a környezetében. Kisebb az összetűzés esélye az ivaros kanokkal, mert nincsenk hormonjai, amik mégjobban hajtanák.
2011. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rékakutyakiképző ***** válasza:
54%
Nem! A dominancia gondok a kutya-gazdi közti kapcsolatban kell keresni. Vagyis nem vagy eléggé jó vezér számára!Próbálj meg határozottabb, magabiztosabb lenni felé nézve. Szabj ki több szigorú határt számára, és tanítsd sokat(gyakorolj vele minden nap legalább pár percet). A kajáltatót részre figyelj a legjobban: vagyis akkor ehet ha te mondod, és ne hagyd előtte a tálat 20 percnél tovább(még akkor vedd el előle ha még van benne...aznap már ne is kapjon többet enni, majd holnap megeszi). Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2011. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Réka Írtam privit :)
2011. febr. 18. 13:02
 4/4 rékakutyakiképző ***** válasza:
Kérdezőnek: nem jött meg az e-mailed. valami baj lehet a rendszerrel. inkább írj a saját e-mail címedről nekem. e-mailem:labireka@freemail.hu
2011. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!