Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám távol tartani az...

Hogy tudnám távol tartani az idegen támadó németjuhászt a saját kutyáimtól ha sétálok valamelyikkel és megtámadná az enyémet?

Figyelt kérdés

hogy tudom elijeszteni anélkül hogy bántanám?


18/L


2011. febr. 18. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sprével vagy karddal.

Nem a te dolgod távol tartani, hanem a gazdájának.

2011. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
állandóan kiszökik,már egy csómószor szóltak a gazdájának,én is szóltam neki egy párszor.még bunkózik velem inkább a gazdája.egyszer igaz ki is volt kötve de a láncot eltépte és ugyan ugy kiszökik most is!
2011. febr. 18. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha van egy nagyon határozott fellépésed a kutyával szemben , akkor úgy is sikerülhet bár biztosabb lenne valamilyen riasztó spré.
2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kutyák és macskák ***** válasza:
Mindenkire vonatkoznak az eb tartás szabályai. Még a bunkó szomszédokra is! Ha a szép szó nem használt, lehet tovább lépni hivatalos úton. várostól és településtől függetlenül mindenhol van jegyző. Ha nem akarod felfedni a kilétedet írsz neki egy levelet a problémás szomszéd nevével és pontos címével. Ha a nevét nem is tudod nem nagy baj, de a cím ahol a kutyát tartják pontos legyen. Le írod a panaszodat, a jegyző kimegy a területi állatorvossal egy terepszemlére, felhívják a figyelmét a szabálytalankodásra, szabnak írásban egy határidőt a helyreállításra. Amennyiben ez nem történik meg jön a bírság, és még a kutyát is elkobozzák. Én ezt tenném a helyedbe. Ha vállalod a kiléted akkor személyesen is panaszt tehetsz, így gyorsabb az ügyintézés. sok sikert kívánok, és érdekelnének a fejlemények.
2011. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kutyák és macskák ***** válasza:
A sprayt meg a kardot az összes ilyen felelőtlen kutyatartóval szemben ajánlom alkalmazni, mert nem a kutya tehet arról hogy felelőtlen a gazdája.
2011. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem a kutyára gondoltam.

Első

2011. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

fajtamentőkhöz kerülne a kutya?

mert akkor tényleg írok egy levelet,de nem akartam hogy a kutya igya meg a levét az idióta gazdája miatt :(

anyámék nem akarják feljelenteni,de én megteszem,lehet név nélkül de megteszem!

majd írok hogy alakul!

2011. febr. 18. 21:56
 8/12 xnorkax ***** válasza:
Spré, ha nincs kéznél, akkor szedj fel valamilyen botot vagy követ (nem kidobni a szemét xd) és úgy zavard el. Tudom milyen ez, nálunk két kutya jár ki folyton, az egyik egy rottweiler, a másik meg egy keverék. Mindkettő elég agresszív az én kutyámmal. -.-""
2011. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy kb majdnem 2 méteres pvc cső is jó? elég könnyű
2011. febr. 19. 21:11
 10/12 xnorkax ***** válasza:
Ha a helyzet úgy kívánja, szerintem jó. De hogy mászkált egy két méteres csővel? xD
2011. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!