Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 szuka kutyusom, félek,...

Van 2 szuka kutyusom, félek, hogy verekedni fognak! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Bátyámnak van egy pitbull szukája,másfél éves, én meg most kaptam egy 3 hónapos amstaff szukát.

Most még elvannak,de nagyon bedurvulnak játék közben,meg már 2x elverte a pitbull az amstaffot.

Mit tehetnék,hogy nagy korukban ne verekedjenek?

Mert előre félek,hogy az lesz!:(


2011. febr. 18. 21:32
1 2
 1/14 IGCM ***** válasza:
100%
Talán vigyétek őket soakt együtt sétálni két labdával és külön-külön jól fárasszátok le őket.Akkor nem lesz baj.Ha nincs fölös energiájuk nem fognak verekedni.
2011. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
első körben be kéne fizetni két ivartalanításra
2011. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a pit bull nem hajlandó pórázon közlekedni,de mindenképp lefárasztom őket akár az udvaron is,csak ne verekedjenek
2011. febr. 18. 21:38
 4/14 A kérdező kommentje:
minek? nem tudnak pározni.
2011. febr. 18. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Eldöntik, hogy ki lesz a First Lady, aztán már nincs probléma.
2011. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tessék határozottan megnevelni,neked is és a bátyádnak is.Akkor nem lesz gond,de ha már előre félsz akkor nem tudom mi lesz így...vagy kérj tanácsot egy szakembertől vagy menjetek el kutyaiskolába ahol sok minden mást is megtanítanak.
2011. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
nem azért kell ivartalanítani. Sokszor tapasztaltam, hogy ha több szuka kutya van egy családnál, akkor egy idő után a fiatalabb uralkodni akar. Át akarja venni a falkavezér szerepét. Mi szétválasztottunk a kutyákat, hogy ne érintkezzenek egymással, és amikor egy óvatlan pillanatban a kutyák összekerültek, azonnal összeverekedtek.
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"nem hajlandó pórázon közlekedni"

Na nehogymár ő döntse el, hogy hajlandó-e rá vagy sem! Minek nektek két ilyen kutya, ha egyet sem tudtok megnevelni? Ha egyedül nem megy, akkor segítséget kell kérni egy szakembertől, de hogy gondoltál rendet tartani köztük, ha egy olyan egyszerű dolgot sem tudsz megtanítani neki, mint a sétáltatási pórázfegyelem?

2011. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik kutyás könyvben olvastam, hogy a szuka - kan párosítás az jó, a kan és kan is, de a két szuka együtt, az már veszélyesebb.

Ez meg már tapasztalat, volt egyszer két szukám, és nem tudtam őket együtt kiengedni az udvarra, mert folyton marakodtak. Külön kellett zárni őket, de akkor volt a legjobb, ha még egymás szagát sem érezték.

Most van szukám és kanom, ők eldöntötték ki a főnök, és azóta rend van.

2011. febr. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem három szuka kutyusom van és most került ide 3. egyik sincs ivartalanítva és se mi probléma nincs együtt alszanak ha bedurvul a játék akkor szólj rájuk hogy nem szabad
2011. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!