Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a megoldás, sürgőss nagyon?

Mi a megoldás, sürgőss nagyon?

Figyelt kérdés
A kutyám(3 éves Bernáthegyi)a postás kezét megharapta(majdnem letépte) amikor jön a postás és a postaládába rakja az újságot a kutya ott ül a p. láda alatt és várja a benyúló kezet. (már 5 postásunk volt az idén) kérem segítsetek. És még a kutya két nappal ezelőtt ásott egy hatalmas meredek lyukat nagyon nehezen tudott kijönni belőle,a lyukba hordott csontokat meg húscafatokat és észrevettük hogy a lyuk tetejére hordott kis fadarabokat meg gallyakat a kertből, reggelre pedig 2 macska volt a lyukban(éltek) és a kutya pedig a lyukba ugrott és megölte mindkettőt, én csak a nyávogásra futottam ki de már késő volt, mit tegyek?
2011. febr. 19. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Kössél rá kutya biztosítást, ha valaki feljelent, és kártérítést követel.
2011. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

De jó! Andersen nem halt meg :o)

Mert ugye nem azt akartad ezzel mondani, h a kutya csapdát állított a macskáknak.... :o))))

2011. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
... és ne engedd őt a kapuhoz. Zárd őt a kert hátsó részébe. Nekem egy kaukázusim volt ilyen.
2011. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád pszichopata.
2011. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kaptál három tök jó választ, csak épp a gondot egyik sem oldaná meg. Attól, hogy nem tudna támadni a kutyád, még agresszív maradna, és a probléma fenn állna.

Gondolom a kutyád még a kerten kívül semmit sem nagyon látott. Napi egy órára vidd el sétálni, hogy levezesse a feles energiáit, és labdáz, futkározz is vele napi egy órát. A séta nagyon fontos!

Esetleg nem rossz ötlet, ha eljártok kutyasuliba is, ott hosszabb képzéssel le lehet szoktatni az emberekkel/macskákkal szembeni agresszióról, plusz ha megköveteled tőle az engedelmességet, sokkal kezesebb lesz.

2011. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem agresszív a kutya imádja az embereket kivéve a postást meg a macskát, ezt a csapdaállítást meg szó szerint,ahogy leírtam úgy vegyétek, komolyan ezt csinálja, csapdát állít és az elkapott macskákat hajnalban megöli!!! ja és minden nap viszem sétáltatni! kutyasuli nincs a környéken,de szerintem az felesleges:D
2011. febr. 19. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, látszik hogy felesleges. Úgy értessz a kutyádhoz, hogy akár te magad is nyithatnál kutyasulit! Az csak egy elhanyagolható apró dolog, hogy nem tudod őt kordában tartani.
2011. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
az baj ha megharapta.. ha megint embert harap, szerintem altassátok el. de persze ha van jobb megoldás erre semmi szükség
2011. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy bernáthegyiből ezt nem nézném ki.

Valamit nagyon elszúrtál a nevelésében, hiába mondod hogy felesleges a kutyasuli, ha csak egy órára mennél be, látnád, milyen engedelmes kutyát faragnak a rosszcsontokból!

De te tudod, majd megy a feljelentés, és altathatod el a kutyád a TE hibád miatt! Mondom, te tudod...

2011. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor egyet tudok ajánlani. Nagyon sürgősen add oda valakinek a kutyát....Aki foglalkozik vele, és megneveli. Én nem hiszem, hogy hordanád sétálni. Ha macskát látna, felszántaná veled az utcát.
2011. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!