Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 9 éves Spánielünk nagyon...

A 9 éves Spánielünk nagyon beteg. Csak fekszik, enni nem akar a vizet is kihányta. Állatorvos adott neki 5 injekciót, holnap kell visszavinnünk vérvételre. Mit tehetnénk vele? Nagyon szeretjük!

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 12:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom szegényt!! Remélem meggyógyul, de sajnos ameddig nem jön semmi eredmény a vérvételről vagy nem tudjátok mi a baja sajnos addig nem tudsz mit segíteni rajta.

Enni pedig amikor a mi kutyánk volt beteg vettünk neki vmi májas szerű kutya kaját. Nem volt olcsó, de azt legalább megette.

Az fiszont nagyon fontos lenne,hogy igyon vmit.Vagy esetleg húslevest azt lehet, hogy inna. A mi kutyánk azt kapott amikor beteg volt és azt megitta.(Westie)

Remélem nincs nagy baja a kutyidnak és tudtam vmit segíteni!! Sok sikert!!

2011. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi!Májkrémet nyomtunk a szájába.Megette, remélem ez már nem jön ki belőle.
2011. febr. 19. 12:37
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha hányt, infúzió kellene neki, mert kiszáradhat.

Kapott?

2011. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg kell várni a véreredményt!Kb 1-2 nap!

Semmit nem eszik meg?Az én kutyám amikor beteg csak és kizárólag a kenőmájast eszi meg! Próbáld meg hátha megeszi!

De az ivás fontosabb,azt kellene valahogy elérni nála!

Csak vért vett a doki?Ultrahangot vagy röntgent nem csinált?Mert szerintem valami a hasával/gyomrával van!

Nekem az Amstaffom volt így egyszer,kihányt mindent,őt meg ultrahangozta a doki és kiderült gyomorrontása volt!2 nap alatt helyre jött!

Remélem jobba lesz!

2011. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi fecskendővel erőltettük a kutyánk szájába a vizet mikor parvos volt,mikor elvittük dokihoz azt mondta jól tettük,mert a sok hányás és hasmenés ellenére nincs kiszáradva.Ha nem akarja(ha nem kapott infuziot)akkor is erőltessétek a vizet.Remélem jobban lesz.
2011. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjátok, apránként de valahogy itassuk?Még ha nem is kell neki?Most próbáltam kenőmájast adni neki, de elfordította a fejét
2011. febr. 19. 12:49
 7/22 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nagyon örülök, hogy sikerült legalább egy kicsit etetni vele májkrémet.
2011. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ninna ♥ ***** válasza:
Mindenképpen kell neki a víz, fecskendővel kb. óránként nyomjatok vizet a szájába, azzal csak használhattok.
2011. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Most hányt ki mindent!Nagy a baj sajnos...
2011. febr. 19. 13:20
 10/22 anonim ***** válasza:
Milyen más tünet van ezen kívül? A doki nem küldött benneteket hasi röntgenre? Mert nálam, mikor 2-szer ilyen tünetek jelentkeztek, idegen test lenyelése volt a dologban. Az első alkalommal ráadásul olyan, ami nem okozott teljes elzáródást és nem adott röntgen árnyékot sem, úgyhogy marha mázlim volt, hogy a Németh dokihoz kerültünk az Egyetemi klinikán, aki gyanúra is felnyitotta. Ahogy ő mondta: nézzük meg, hogy mi van ott, mert a belgyógyászok zsákutcába kerültek... Igaza lett. Drága mulatság volt, de ha ő akkor nem olyan határozott, akkor valószínűleg hosszú hetek szenvedése után elpusztult volna a kutyám.
2011. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!