Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám székletében néha...

Magilla kérdése:

A kutyám székletében néha rengeteg átlátszó vízcsepp formájú dolgot találok. Galandférgességre adtam gyógyszert, amit 2 hét múlva megismételtem, de semmi változás. Van valakinek tippje, hogy mi lehet ez a sok 1-1,5 centiméteres cseppecske?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 16:36
 1/6 IGCM ***** válasza:
Ne galandféreggre adj gyógyszert!!!Menj be egy állatpatikába vagy egy álaltorvoshoz és vegyél rendes kutya féreghajtó tablettát!!!Tuti férges..
2011. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ninna ♥ ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, amit az előző válaszoló írt. Ne külön galandférgességre való gyógyszert adj neki, hanem kutyáknak készült féreghajtó tablettát, amit ismételj meg két hét múlva. Ha nincs javulás, még mindig vannak, akkor menj el vele állatorvoshoz, aki meg tudja mondani, mi a baj, legfeljebb csinál egy teljes vérképet, és onnan kiderül, mi okozza a gondot.
2011. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Székletminta a dokihoz és megtudod, van-e valami baj.
2011. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bélhurut.
2011. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vizcsepp formáju az mit jelent? Olyan mint az uborkamag? Mert az féreg. Állatorvos, féreghajtó. Patikában nem tudsz venni, mert vényköteles.
2011. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IGCM ***** válasza:
Kerberos állatpatikában vény nélkül szoktam venni..
2011. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!