Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak húzódás vagy törés?

Ez csak húzódás vagy törés?

Figyelt kérdés
Felemeltem a kutyusom, mert nem akart bejönni az ajtón, és mikor leraktam akkor elkezdett sántítani a jobb hátsó lábára. Tud járni, csak húzza m,aga után a lábát, néha rááll... Apa megnézte, szerintem csak meghúzódott. A kutyus nem vonyít, simán engedte apának. Hétfőn megyünk állatdokihoz. Addig mit tudok tenni?
2011. febr. 19. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit,hagyd pihenni vagy adj neki porcerősítőt vagy kalciumot (de olyat amit kutyáknak csinálnak)
2011. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A törés szerintem látszódna, vagy ha nem is biztosan reagálna rá a kutya ha megnyomkodnátok.De azért vigyétek el orvoshoz biztos ami biztos.
2011. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. Az én kutyám egy térdficammal (ami azonnal visszament a helyére) 2 napig alig tudott járni, fájdalomcsillapítózói kellett. Nyomkodni NEM szabad a lábát. Minél előbb orvos kellene, hétfő lehet késő, ha törés, és elkezd rosszul összeforrni, újból el kell törni!

Viszont van olyan kutya, aki töréssel simán járkál. Én nem várnék az orvossal.

2011. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!