Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól kezdhetem tanítani a...

Mikortól kezdhetem tanítani a kutyámat?

Figyelt kérdés

Először a szobatisztaságra,majd később a parancsszavakra is.

A kutyám most 2hónapos és egy tacskó keverék.


2011. febr. 20. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor elkezdheted most rögtön. Szobatisztaságot rögtön el kellene kezdeni, ahogy hozzád kerül, parancsokat és trükköket pedig 2-3 hónapos kortól.
2011. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ninna ♥ ***** válasza:
A szobatisztaságot nyugodtan elkezdheted már most is, a trükköket meg ha pozitív megerősítéssel akarod tanítani, akkor szintén el lehet kezdeni. A pozitív megerősítés alatt vagy a klikkert, vagy a jutalomfalatos tanítást értem. Ezek nem roncsolják a kutyus fejlődő idegrendszerét, így pl. a behívásra, ültetésre most is elkezdheted tanítani.
2011. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem elsőnek az ült a feküdjöt tanulta meg...most megy a szobatisztaságra való nevelés és a fordul parancsszó...az első kettőt simán megcsinálja....ma kezdtük el a szobatisztaságra való nevelést úgy normálisan, most du-ra már adott ilyen jelzés félét( nézett kifele a tolóajtón és kaparta az üveget ) kivittem és pisilt..:) nálam nem jön be a jutifali inkább simogatom utána meg dicsérem....nem nagyon akarom, hogy érdekből csinálja meg....most március elején lesz 4 hónapos.
2011. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szépen fokozatosan már most is, csak arra figyelj hogy ne egyszerre akarj mindent megtanítani neki.Egy jó összefoglaló oldal, arról hogy mit hogyan érdemes:


[link]

2011. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. júl. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!