Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Norfolk terrier Magyarországon?

Norfolk terrier Magyarországon?

Figyelt kérdés
Olvastam már két kérdést ezzel kapcsolatban, de nem találtam hasznos válaszokat.. gondoltam mégegyszer kiírom, mert nagyon szeretnék egy ilyen kutyust :) Van valaki, aki ilyen fajt tenyészt, vagy ismer valakit, aki ezzel foglalkozik? Nagyon örülök minden válasznak, köszönöm előre is!!
2011. febr. 21. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egyelőre nincs tudomásunkban,hogy ezt a fajtát Mo.-n tenyésztenék,DE:ha tényleg megvan rá a pénzed,hogy ezt a nem éppen gyakori fajtát tenyésztőtől megvedd,külföldről beszerezhetnéd.Nézz ki egy jó pl angol kennelt,és vedd fel a kapcsolatot a tenyésztővel.Nem egy embert ismerek,aki külföldről vett kiskutyát,később így honosítva meg itthon a fajtát.Ha van rá lehetőséged,keress egy kinti kennelt és bármilyen fajtájú kutyusra szert tehetsz:)
2011. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 IGCM ***** válasza:

Nincs de a Cirn terrier hasonlít rá..kicsit :D

És ők is aranyosak.

2011. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IGCM ***** válasza:

Bocs elírtam

Cairn terrier

2011. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ninna ♥ ***** válasza:
A barátnőm szomszédjának Norfolk Terriere van, ők amerikai tenyésztőtől vették a kutyust, nem kevés pénzért. A barátnőm álma volt egy ilyen kutyus, és már tapasztalt is volt, így a szülei megvették neki a kutyust. Hónapokig leveleztek a tenyésztővel, aztán megszületett a várva várt alom. Kiutaztak akkor, amikor már a kutyusok 8 hetesek voltak, és elhozták pár nap múlva, addig Amerikában körülnéztek, ha már ott voltak :) Nem mernék megesküdni rá, hány dollárba került a kutyus, de azt tudom, évekig spóroltak rá, rengeteg pénzük ráment.
2011. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem pont ilyen kutyám van, ha minden igaz akkor 1-2 hónapon belül lesznek kölykei, ha érdekel akkor szólj:)
2012. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek utólag is!! Sajnos már nem aktuális, mivel nem tudtam meggyőzni a szüleimet :( De egy hét múlva kapok egy törpenyuszit, "legalább" :D
2012. ápr. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!