Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

(gyerekkoromban mindig volt kutyánk, a tartásuk nem teljesen idegen dolog).

Napi 8 órát nem vagyok otthon kb

nem vagyok hiperaktív (ne a legaktívabb kutyát, inkább valami nyugodtabb természetűt)

házból ki-be járhatna ahogy a kedve tartja

madarakat és rágcsálókat is tartok nem bánnám ha nem enné meg őket már az első nap

szőr fajta nem lényeg

ne harci kutya legyen :D

a normális válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 21. 22:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Ha nem lényeg a fajta, akkor miért nem hozol menhelyről egy kedves, nyugodt kutyust? Ott is ugyanolyan szép és aranyos kutyákat találhatsz és meg is mentesz egyet, aki élete végéig hűséges és ragaszkodó lesz.

Nagyon sokféle kinézetű és viselkedésű kölyök és felnőtt kutyából választhatsz, A gondozók biztosan meg tudják mondani, melyik felelne meg az elvárásaidnak.

2011. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Menhely!!! Nekem 3 kutyam van onnan, es imadni valok!
2011. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

van már menhelyi keverékem, de egy fajtisztát is szeretnék

:)

2011. febr. 21. 23:00
 4/41 anonim ***** válasza:

A mopszot ajánlanám. Nekem is egy ilyen kiskutyám van és nagyon imádom!:)

Elég nyugodt természete van, szinte mindig alszik, de azért szereti ha játszok vele egy kicsit!:) Ez kb. 5 percet jelent, mert nagyon hamar kifárad!:)

Nagyon jó házőrző, ha meghall egy kis neszt, egyből felpattan és ugatni kezd, valljuk be nem egy ijesztő kutya, de nagyon aranyos amikor próbálja megvédeni a gazdáját. Nagyon ragaszkodó, ha valakit egyszer a szívébe zár, annak nincs menekvés!:) Onnantól kezdve követ mindenhova, vigyáz rád, nyalogat, ha meglát ugrál össze-vissza. :)

Iszonyatosan okosak! Hamar megtanulják, hogy mit szabad és mit nem!:)

Az én kutyusom jól kijön más állatokkal is. Rajta kívül még van 1 kutyánk és 2 macskánk. Eddig semmi konfliktusuk nem volt!:)

Egy negatívumot tudok csak megemlíteni, nagyon hullik a szőrük. Arra számíts, hogy naponta kell porszívóznod ha ilyen kutyust veszel!:)

2011. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
értem köszi, több választ várok
2011. febr. 21. 23:07
 6/41 anonim ***** válasza:
Német dog? Egy nagyra nőtt kisangyal, igazi kanapélakó, mégis játékos és okos jószág! :)
2011. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

"van már menhelyi keverékem"


Ez valahogy kimaradt a leírásból.... :o/

És az egészből nekem az jött le, hogy neked nincs kutyád. Írod, h gyerekkorodban VOLT, most meg madaraid meg rágcsálóid VANNAK, de kutyát egy szóval nem említesz. Akkor most hogy is van ez??

(nem mintha rám tartozna... de nekem ez fura ha menhelyit csípőből elutasítod, és a lényeg h "valamilyen" FAJTAtiszta legyen)

2011. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

utolsónak: ha minden részletet leírnék az regény lenne.

Ha tudsz akkor ajánlhatnál valami kutyafajtát, ha meg nem akkor ne írj ide

egyébként ha érdekel egy telken lakoma szüleimmel nekik van egy menhelyi keverék de én most egy fajtiszta kutyulit szeretnék.. Ne ebbe köss bele és nem megkülönböztetve lesznek csak ami a szüleimé azt ők tartják el az új jövevényt meg én fogom :)

de ne térjünk el a témától.

2011. febr. 21. 23:18
 9/41 A kérdező kommentje:
*lakom a szüleimmel
2011. febr. 21. 23:19
 10/41 anonim ***** válasza:
Hát, német dogos válaszoló vagyok és mégse ajánlanám, ha scak te tartanád el... Ugyanis kb. havi 15-20 ezer lenne csak az etetése...
2011. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!