Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet, hogy valaki...

Hogy lehet, hogy valaki ennyire gyűlöli a kutyákat?

Figyelt kérdés
A kutyafuttatóban, ahová járunk a kutyámmal (Miskolcon)valaki fagyállóban megáztatott darált húst helyezett el több helyre is, rengeteg kutya megbetegedett tőle, már az újságban is megírták. Annyira fel vagyok háborodva, főleg, hogy a kutyafuttató direkt azért van, hogy a nem kutyásokat ne zavarja az utcán, parkokban sétáltatott kutya, erre tessék. Hogy lehet valaki ennyire kegyetlen és ráadásul ostoba is?. Most kénytelen leszek egy ideig máshol sétáltatni.
2011. febr. 22. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én sosem tudnék ártani állatnak! Ellenben olyan embernek, aki rosszul bánik az állatokkal, és kínozza, pusztulásukat okozva ezzel, na ez esetben mindenre képes lennék!

Nem tudom magam beleélni a gondolataikba!Az ilyen ember velejéig romlott!

2011. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondolom, hogy a tehetetlenség érzése okozhatja, hogy valaki ilyen módszerekhez nyúl.

Én elítélem teljes mértékben, de sajnos elhiszem, hogy létezik.

Aki ezt teszi az valszeg nem is a kutyát utálja, hanem a gazdáját!

Az okok nem a futtatóban keresendők!

Vigyázz a kutyudra!

szia :)

2011. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos itt, Békéscsabán is egyre több mérgezett húst és csontot raknak ki az utcára a rossz szándékú emberek. Engem is nagyon felzaklatnak az ilyen dolgok, meg persze féltem is a kutyámat.

Egyébként nem kell senkinek sem szeretni semmilyen állatot, de legalább ne ártson nekik direkt. Ha már nem toleráns másokkal szemben, akkor máshogy élje ki a dühét.

2011. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Catz ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a következőt:

"Humánetológiai szempontból nagyon érdekes, hogy éppen a kutyák és csak a kutyák képesek emberekből éppen akkora gyűlöletet kiváltani, mint egy másik ember. Akik utálják a kutyákat, azok éppen az "akit" látják bennük, és ezért képesek velük kapcsolatban mindazon aljasságra, amit egyébként csak magunk között szoktunk alkalmazni. Ezért ölik, kínozzák, verik a kutyákat. Egy papagáj vagy kecske nem vált ki gyűlöletet, mint ahogy egy cseresznyefa sem. A szeretet vagy gyűlölet élőlények általi kiváltásának mértéke pontosan aránylik az illető lény emberhez való hasonlóságához. Azok, akik a médiában, az önkormányzatoknál a kutyák ellen ágálnak, emberekkel szembeni utálatukat vezetik le ekképpen, és inkább szakértő pszichológus segítségére volna szükségük, mint hatósági támogatásra."

[link]

2011. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen mocskos emberek :(

Aki ilyenre képes az mindenre képes lenne :(

De szerintem az elméjükkel lehet valami gond...normális ember nem csinálna ilyet soha...

Arról ne is beszéljnk, hogy a cicákat meg még könnyebben meg tudják mérgezni ...

2011. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A temető melletti kutyafuttatóról van szó(Miskolc)? Máshol nem ismerek a városban.

Nagyon kell vigyázni, a mi környékünk is televan csonttal, minden 2. méteren szedem ki a kutyák szájából :(

2011. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez szomorú!


Ezeknél az embereknél csak az rosszabb akik "jót akarnak/kedveskedni akarnak".


"Jaj de cuki kutya, adjunk neki valamit!"

Ne így kapott a kutyám hentesnél használandó papíros (papír és nylon) csomagolással együtt szalámit, csirkecsontot, sütit meg mit tudom még mit! (a süti külön jó mert van egy cukorbeteg, inzulin injekciós kutya is az utcában)


Nem is tudom hányszor szóltam hogy ne etessék a kutyát (ugyan annak az embernek akár többször is).


Félek hogy előbb utóbb kap valami olyat (netán mérget) és belepusztul.


Hogyan tudnám erről leszoktatni? Mindenkivel haverkodik. (kertes ház)

2011. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez melyik futtató? Engem is érdekelne,mert miskolci vagyok.



vanyyy


Van vagy 5 futtató. Nem csak az a futtató,ami el van kerítve.Sőt, Miskolcon azt hiszem,hogy csak az van elkerítve,ami a temető mellett van.

2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Szinvapart is annak számít? Mert akkor azt a 2-t ismerem, de lehet hogy a többire is ráismernék:D

Mondanál egy párat?

2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Arról van szó, amelyik el van kerítve. A temető melletti.
2011. febr. 22. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!