Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötött már közületek valaki...

Kötött már közületek valaki kisállatbiztosítást a kutyájára, vagy macskájára?

Figyelt kérdés
Én gondolkozom rajta, mert ha előre nem tervezett baleset következne be,akkor jó lenne az állatorvos számlájára is többek között.
2011. febr. 22. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én gondolkodom rajta. Bár az tény, hogy ha neadj Isten elpusztulna egy balesetben vagy valamiben a kutyám, a pénz lenne az utolsó ami eszembe jutna.
2011. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, de ha gyógyíttatásra kéne a pénz, akkor nagy segítség lenne, nem?
2011. febr. 22. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
nekünk mind a kettő kutyánkon van biztosítás, azért ha valami komolyabb baja lenne (lekopogom :D)
2011. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

befejezem a mondatomat :D

akkor orvost kifizeti a biztosító

2011. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, tényleg jól jönne :)
2011. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az Alli...nak is van ilyen kisállatbiztosítása, vagy még csak az egonnál??
2011. febr. 22. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Olvasd végig a szerződési feltételeket is, hogy mikor fizet és mikor nem. A "mikor nem" lesz a hosszabb lista! :( Én úgy ítéltem meg, hogy totál értelmetlen. Akkor is jobban járok, ha egy borítékban félreteszem a biztosítási összeget.
2011. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egy nagy parasztvakítás. Számolj utána, ha azt a pénzt magadnak tennéd félre, akkor simán jobban jársz!
2011. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, ink én sem kötök biztosítást!
2011. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy ismeősömnek olyan biztosítása van, ami a kutya által okozott károkat fizeti meg. Pl átszökik a szomszédba, és kiássa a begóniákat, vagy elkapja az ismeősömék telkére betévedő macskát...
2011. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!