Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan okos kutya,...

Létezik olyan okos kutya, mint REX, és magától olyan ügyes?

Figyelt kérdés
Vagyis, nem a betanult dolgokat csinálja, amit tanítottak neki, hanem a gazdája, nélkül is tudja, mit kell tennie, akkor is, ha nem utasították rá?
2011. febr. 22. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen kutya nincs.Amúgy remélem azt tudod hogy Rex nem egy kutya.
2011. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Egyébként az nem is egy kutya volt, hanem sok.
2011. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy előttem írták, nem egy német juhász szerepelt a Rex című sorozatban, hanem 5 vagy 6 kutyával forgatták le a részeket.
2011. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%

sajna nem.


Olvastam, h eleve több kutya volt.

Rengeteg meló lehetett amíg pl. betanították, h elkapja a szendvicset.

én is bekajáltam az egészet, de aztán nekidobtam a szomszéd németjuhásznak egy szendvicset és csórikám elszaladt.... :D

2011. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam! :)
2011. febr. 22. 15:01
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Az állatoknak nincsenek gondolataik.

Amit tesznek, az mind ösztön, vagy a Pavlovi reflexnek köszönhető.

2011. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán olvasd el a Kántorról szóló könyvet (ne a filmet nézd meg!). Ő valódi kutya volt és bár (természetesen) erősen rövidített "életrajz" de az életéről szól és főleg az elején akad benne 1-2 meglepő "kunszt". :-)


De tanítás nélkül ilyen (sőt hasonló) kutya nem létezik.

(És ugye Te sem hiszed, hogy pl: kiszállnak a kocsiból a nagy forgalmú utcán és bár nem látszik a menekülő gazfickó, de a kutya rögtön utána ered és ismeretlen terepen is (az utat lerövidítve) elkapja... Ez még a legképzettebb kutya /vagy ember/ képességeit is meghaladja.)

2011. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7 kutya alakította Rexet, mindegyikőjük egy feladatsorra lett megtanítva. Pl az egyik, hogy hozza a szendvicset, telefont... A másik, hogy, hogyan ugorjon át kerítéseket...

Magától amúgy sem tudná, komoly kiképzések kellenek, hogy egy kutya ennyit tudjon.

2011. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 IGCM ***** válasza:
93%

Több kutya volt...és a film az csak film.Minden kutyás film betanított trükkökön és feladatokon alapúl.

Szellőlány...a kutyáknak vannak saját gondolataik sőt a macskáknak,ceteknek és a többi nagyemlősnek is...-.-

Nyílván nem olyanok mint egy embernek ,hogy pl júj milyen cipőt vegyek ma fel,de vannak...ez csak az emeri egoizmus,hogy rajtunk kívűl más élőlényeknek nem lehetneek gondoltai,érzelmei...x)

Az okos ember aki saját bolygóját ba*ta szét és még mindig rombolja^^

2011. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Amit azért alapból tudni kell. Nem egy nyers kutyával álltak oda filmet forgatni.

Ez a kutya már munkavizsgával rendelkezett. Egy Amerikai nő volt a kiképzője.(az első kutyáról beszélek: Reginald-ról).

Egy apportos kutyának gyerek játék megtanítani egy szendvics elkapást.

Azonkívül rengeteg vágások vannak a filmben, és sok féle cselt alkalmaznak.

Az persze igaz, hogy több kutya is játszik a filmben.

2011. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!