Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az Acana és az...

Mica19 kérdése:

Mi a különbség az Acana és az Orijent tápok között, nekem yorkiaim vannak, és finnyásak, most vettem Acana tápot, és egyből ráugrottak, de mégis mi a különbség mikor egy a gyártója a két tápnak!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én Yorkim is Acanát eszik. orijen drágább... Az acana eaz egyik legjobb csak areklámok a többit nyomják..Sztm.
2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Acana is jó,de az Orijen még jobb a magasabb hústartalma miatt.
2011. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2011. febr. 22. 17:14
 4/9 IGCM ***** válasza:

Olvazsd el az összetevőket.....

www.acana.hu

2011. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként finnyás kutya nincs,csak baromira elrontott.

Te vagy a falkavezér,az étel ajándék tőled a falka alacsonyabb rendű tagjainak,azaz a kutyáknak.

Eléjük rakod 15 percre,amelyik nem eszik,az elől felveszed.

Így járt,majd kap holnap enni.Ugyanazt a kaját másnap megint elé,utána 15 perc múlva elvenni,és ezt minden nap ismételgetni,míg nem eszik,száraztáppal célszerű csinálni.Ha éhes,enni fog,nem hal éhen.Ha egy hétig szórakozik,majd eszik egy hét múlva.

Soha nem lehet előttük egész nap semmilyen kaja.

2011. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. febr. 22. 17:54
 7/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Az Orijennek magasabb a hústartalma, és többfajta gyógynövény is van benne, ezért jobb. Én Acanával is etettem, az is bevált, de nekem jobban bejött a kutyámnál az Orijen, a szőre is szebb lett, és még több energiája van.. de van amelyik kutyának tökre nem jön be az Orijen, csak az Acana.
2011. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi kiprobáltuk mindkettőt, az orijen valamelyik összetevőjére alergiás lett a kutyám, plusz nem is fogyasztotta szivesen.... acana tökéletes nekünk!
2011. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. febr. 23. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!