Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy a 3-hónapos...

Melik Anett kérdése:

Normális hogy a 3-hónapos yorkim 2kg?

Figyelt kérdés
Pedig van törzskönyve.Royal Canin-nal etetem. A tenyésztőt nem akarom zaklatni még ezzel. Lehet hogy csak gyorsan nő?
2011. febr. 22. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szintem nem normális az enyém 16 hetesen 1650 gramm!

A standard 2-3 kg között van! Ha így nő tovább akkor több lesz 3 kg-nál!

Egy nap hány grammot adsz neki enni?

2011. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem 1 kérdést megér(ne) a tenyésztőtől..Mégis 1 kérdés és ezt is megtudod :)
2011. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem is kérdezd meg a tenyésztőt. Nézz utána neten, hátha találsz kb súlyt, hogy mennyinek kellene lennie.
2011. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a yorkinak maximum 3 kilónak lehet lenni. ez az egészséges testsúlya. szóval baj hogy a 3 hós kutyád már 2 kiló. fogyókúra. az én 6 éves kutyám 2 kiló..
2011. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ninna ♥ ***** válasza:
Biztos, hogy valami nem stimmel a dologban. Egy telefont biztosan megér, én felhívnám érte a tenyésztőt, ő biztos tudna rá valamit mondani. A standard szerint 3 kg lehet a kutya maximum, és ha így halad, bőven túllépi azt.
2011. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 IGCM ***** válasza:
biztos hogy tenyésztőtől vetted?
2011. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

első vagyok! ez kb. így van, igaz csiviknek, de az én yorkimra is érvényes!

[link]

2011. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pipis ***** válasza:

Szia!


Én is Royal Caninnal etetem a Yorkiemat, és az én kiskutyám is 2kg volt 3-4 hónaposan. megkérdeztem a tenyésztőmet, hogy ez rendben van-e és azt mondtam hogy persze mivel ők kistestű kutyák, és fél éves koruk körül elérik a felnőttkori méretüket. Ezután amúgy is meg fog nyurgulni, és soványkának is tűnhet, az enyém is csomót nőtt, aztán még mindig 2 kg volt. Mostanra (8 hó) kicsivel több mint 3 kg, tehát egy teljesen normális súlyú kutya. Fogyókúráztatni ilyen pici kutyát szerintem semmiféleképpen, de nézzd meg, hogy a szülei körülbelül milyen súlyúak voltak, abból következtethetsz az ő súlyára, ami majd lesz, és az alapján adagol a tápot. Nekem a tenyésztőm azt is ajánlotta, hogy 4 hónapos kora után már felnőtt tápot adjak neki. Ha normál súlyúak voltak a kutyád szülei, szerintem most 3 hónaposan napi 3* 70-75 ml kaját kéne neki adnod Caninból. Sok sikert, és pussz

2011. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a royal szerint napi 50-55 gramm kell egy 2 kilós kutyának! napi 3* 70-75 egy 10 kg-os kutyának kell
2011. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pipis ***** válasza:
Utolsó, én ml-it írtam, mint a mérőedényen a értékegység és nem grammot, a másik, pedig, hogy az etetésnél a várható felnőttkori súlyt kell nézni!
2011. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!