Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövőhéten lesz a két kutyim...

Jövőhéten lesz a két kutyim ivartalanítva de mopndtak valami aggasztót?!

Figyelt kérdés
Szóval van 1 tacsi keverékem 6 éves és 1 pit szukám 5 hónapos. Jövőhét csütörtökön lesz a műtét mindkettőjüknek viszont a szukára azt mondták hogy lehet valami hüvelyi problémája ha nem várom meg az 1. tüzelést... viszont már megvan az időpont is... féltem őket így is nagyon... lehet valami baja a szukának? És ez a műtét mennyire hat ki a kanra mert elég agresszív a kanokkal szemben... változtatni fog rajta? Köszi a válaszokat:)
2011. febr. 23. 16:03
 1/6 Girlnextdor válasza:
29%
Az en kan kutyamat is ivartalanitottak, semmi baja nem lett, ha jo allatorvost valasztottal akkor nincs ok aggodalomra. DE a szuka kutyaval ugy gondolom tenyleg jobb lenne ha megvarnad amig meglesz az elso tuzelese, az en kutyammal kapcsolatban is azt mondta a doki hogy meg kell varni amig ivarerett lesz, ha erre teged az orvos nem figyelmeztetett akkor lehet nem eleg jo szakember...szerintem jobb lenne ha keresnel egy masikat!
2011. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megvárni az első tüzelést.Hülyeséget hallottál.

Egy idő után az ivartalanított kan nem akar mérkőzni a többivel, nem lesz miért.

2011. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IGCM ***** válasza:
100%

Ez hazugság... 4 hónapos kortól lehet ivartalanítatni,sőt külföldön van hogy korábban megcsinálják.Nem lesz semmi baja nyugi :)

Minnél korábban történik meg annál jobb a kutya szemszögéből nézve,mert így még több betegséget leeht elkerűlni.

2011. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Remélem semmi bajuk nem lesz, mármint jól fogják az altatást viselni:)
2011. febr. 23. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek!
2011. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A steril juvenilis vaginitisre gondolhattak (steril fiatalkori hüvelygyulladás). Nem kell félned, most már nem lesz semmi gond, az ennyi idősen már jelentkezett volna. Tudom, az én kutyámnak is az volt.
2011. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!