Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tart kutyát az, akit...

Miért tart kutyát az, akit idegesít, hogy ugat?

Figyelt kérdés

Több ilyen embert is ismerek, idegesíti, hogy ugat minden kis apróságra a kutyája. De, nem nevelné meg, de idegesíti.

Az ilyen ember minek tart kutyát?


2011. febr. 23. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk házörzőnek, játszani vele, társnak, jól mutat a kertben, felesége/férje/gyereke miatt. stb stb.

Még egy csomó dolog lehet az oka.

nekem is van kettő és én sem szeretem ha ugatnak. Szerintem ez normális

2011. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért tart csak kutyát mert szereti . De lehet , hogy nem tudja milyen fajtát akar ezért megvesz bármiet .. És talán nem tudja , hogy ugat vagy vami . érted :)
2011. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy azért mert szép,cuki vagy szereti a kutyákat csak idegesítik a kutyák ugatása.Van ilyen sztem.:))
2011. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít hogy a szomszédot nem zavarja ha ugat a kutyája , és hajnali 2-3 óra felé nekem kell lemenni és rászólni a kutyára hogy fejezze be...
2011. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mi panelban lakunk, szerencsére olyan kutyánk van, aki ritkán ugat. csak ha csöngetnek, kopognak akkor kezd bele az ugatásba, meg ha hall valami zörejt a lépcsőházban, de ez is ritka, hogy erre elkezd ugatni. Viszont rá szoktunk szólni a lakók miatt, mert elég nagy a hangja és kihallatszik minden kb.
2011. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak nem értem... Egy kutyához annyira hozzá tartozik, hogy ugat, mint, hogy lélegzik...
2011. febr. 23. 17:17
 7/19 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? A kutyaszar is hozzátartozik a kutyatartáshoz, mégsem tudnék egyetlen gazdit sem mondani, aki szereti a kutyaszart, mert a kuytához "jár".
2011. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Imádom a kutyákat. 3 kutyám van,mind jól nevelt,ha ugatnak is,elég rájuk szólni,és csend lesz. A szomszédomnak egy husky keveréke van. Na, ő nem utálja,hogy ugat. Amikor a drága kutty hajnali 3kor kezd ugatni,vonyítani,utálom. Nem értem,mi ebbe a fura. A fiamhoz is hozzá tartozik a sz@ros pelenka,mégis utálom cserélni,pedig a kisfiamat imádom.Ilyen egyszerű...
2011. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem a kutyával jár az ugatás , csak a nemtöródömség jele mikor hajnalban elkezd ugatni a semmire.Az meg a másik , hogy átmegyek a szomszédba valamiért , beszélek a szomszéddal és a kutya egyfolytában ott ugat miközben beszélünk , a szomszédom 5ször visszakérdez hogy mit mondtam mert nem értette , de annyi esze meg nincs hogy rászoljon a kutyára.

Én is rászólok a kutyámra ha feleslegesen ugat , nem értem mások erre miért nem képesek.

2011. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem vannak utagtósabb és kevésbé ugatósabb kutyák. Ezen belül vannak, amelyek az embereket ugatják, vannak, amelyek más állatokat, netán bogarakat, felhőket stb stb. Minden kutya más. Persze gondolom a gazdi szerepe sem elhanyagolható ezen a téren.
2011. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!