Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! Kutya a lakásban. Miért...

HELP! Kutya a lakásban. Miért nem engedik?

Figyelt kérdés
fekhely,itató-etető, kutyapelenka, sampon, kefe és játékok. és mindennapi séta. és mindent vállalok de nem engedik. segíts!!!
2011. febr. 23. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Most még lehet hogy azt mondod, de én tudom hogy megfogod unni és a szüleid fognak törődni vele.
2011. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem. mikor nyaraltunk akkor engedték és gondoztam, de itthon nem engedik.
2011. febr. 23. 17:17
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Én se engedném... Itt egy újabb ok, hogy jól tanulj és minél hamarabb külön költözhess.
2011. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A kutyakaja nem olcsó, az orvos szintén nem olcsó. GONDOSKODNOD kell róla, mert Ő magáról nem tud. Hidd el, nem csak játék oldala van egy kutyának, egy diáknak - mivel a szüleid nem engedik, gondolom még tanulsz - elég megterhelő, ha mindent te vállalsz,ahogy írod...

Bizonyítsd be a szüleidnek, hogy neked bizony van havi 5ezer (pl) Ft-od arra, hogy meg tudd teremteni a kutyának azt amire szüksége van + az esetleges orvosi ellátást és biztos beleegyeznek.

2011. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

Honnan tudjátok, hogy nem tanul jól és amúgy mi az összefüggés a kettő között?

Mennyi idős vagy? Nekem sem engedték, és mikor felnőtt lettem, külön is költöztem rögtön és a saját albimban íme azt csinálok amit akarok (ill. most a férjemmel küzdhetek, de ez más tészta...)

2011. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és 4-es tanuló vagyok kereken. :)
2011. febr. 23. 17:24
 7/26 A kérdező kommentje:
az az ok, hogy a kutya szaladgálna a lakásban és ezt nem bírják.
2011. febr. 23. 17:24
 8/26 anonim ***** válasza:

egy az, hogy igen úgyis csak az ő gondjuk lenne.

kettő, én azt is megértem, hogy nem engedik be a lakásba, én sem engedném be, hogy össze szőrözzön mindent, a szőnyegtől kezdve, a kanapéig. Pedig nagyon nagyon szeretem az állatokat, de a kutya nem bentre való. Jó aláírom némely kisebb tes..tű igen, de amikor már a Skót juhászól kezdve, a dogokig nagyobb testű kutyákat bent tartanak hát..:S


22L

2011. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
zsebpénzt kapok már 2-3 éve és spóroltam so pénz nem lenne az ok
2011. febr. 23. 17:27
 10/26 A kérdező kommentje:
csivavám van és most a kazánházban tartsuk de én bent szeretném tartani
2011. febr. 23. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!