Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen eszközökkel tanítsam a...

Milyen eszközökkel tanítsam a kutyámat? Pl:valami síp vagy nem tom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Klikker, vagy sima pozitív megerősítéssel.
2011. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ninna ♥ ***** válasza:

Síppal is lehet, de az konkrétan csak a behívásra szolgál. Tanítsd klikkerrel, az a legjobb eszköz a tanításra, elhiheted. Rengeteg trükköt meg tudsz neki vele tanítani, a fizikai határokon belül MINDENT. Itt tudsz róla olvasni: [link]

Egyébként AlphaZoo-ban, Fressnapfban lehet venni, 500-900 ft között van, nekem az 500 ft-os sárga van, teljesen jó.

2011. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy colliem van és ismerem a klikkert is csak nem tudtam hogy vegyem-e meg
2011. febr. 23. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:

És a klikker elvét is ismered?

Mert a klikker nem egyenlő a síppal. A sípot is lehet klikkerként használni, de alapvetően nem szokták.

2011. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam tudom mi az a klikker és azt is hogy mit lehet vele csinálni és azt is hogy nem egyenlő a síppal!!!Csak a colliemat egy kicsit nehéz tanítani és azért kérdeztem.
2011. febr. 23. 18:01
 6/7 bri11 válasza:
Van olyan is hogy kutyasíp.Lehet.hogy azt mondtátok hogy az a klikker de én nem értek ehhez.:)
2011. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A klikkerrel a legkönnyebb tanítani, szóval ha mással nem is megy, azzal biztosan fog. Viszont jól olvass utána, mert könnyen el lehet rontani.
2011. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!