Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Rakelton's...

Petya0079 kérdése:

Mi a véleményetek a Rakelton's Cavalier King Charles Spaniel kennelről? Egyáltalán tenyésztenek még? Állítólag egy vállás miatt abbahagyták. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oldalukat frissítették nem régen, úgyhogy szerintem igen, tenyésztenek:


[link]

2011. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy látom, még tenyésztenek, és szerintem egy jó és megbízható kennel, a honlapuk alapján, meg a kutyái is szépek. Írj neki e-mailt, levelezzetek egy kicsit, ebből is látszik azért, hogy ki milyen ember. De a személyes látogatás a legjobb, mert így nehéz megállapítani.
2011. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Tenyésztenek,nem is akár hogy.Nálam ő az 1. cavalier téren.Most lesz 2 szuper párosításuk.Tavasz vége,nyár elején lesznek elhozható kicsik.Ez a 2 alom blenheim lesz,de tervez más almokat is azt mondta...
2011. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha én cavaliert szeretnék, biztosan meggondolnám, hogy honnan vennék picit...

Nálam az első lenne az, hogy egészséges legyen a kicsi, akit magam mellé választok 10-15 évre. Olvass fórumokat, ismerkedj gazdikkal.

2011. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!