Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel lehet jelenteni valakit,...

Fel lehet jelenteni valakit, aki kidobja a kutyáját és elhajt kocsival?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert pont ma láttam ilyen esetet. Ha meg tudtam volna nézni az autó rendszámát és szólok a rendőrségnek, csinálnak valamit?
2011. febr. 23. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos nem csináltak volna semmit... Ha a gyilkosokat nem tudják elkapni akkor szerinted foglalkoznának ilyen ügyekkel? Sajnos nem... :( De egyszer talán majd lesz egy szebb világ.
2011. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ugye felszedted a kutyust? remélem... amúgy nemtudom mennyire foglalkoznak ezzel:S
2011. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Egyre komolyabban veszik az állatkínzásos eseteket.A párom rendőr, helyszínelő,és már sokszor mesélt,hogy ilyen-olyan állatos ügyekben nyomoznak.Most legutóbb egy éheztetéses ügyet helyszínelt.Úgyhogy szerintem egy próbát biztos megér.
2011. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rendszám mindenképpen kell, de ha nem tudod bizonyítani, akkor még te ütheted meg a bokád rágalmazás miatt. :S Egyébként bűncselekménynek számít, ha pedig balesetet is okoznak vele, akkor az már veszélyeztetésnek is minősül. Egy szép kis pénzbírságot tuti adnak érte, de egyebet nem hiszem. :(
2011. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is láttam egy ilyet, a szegény kutya futott a kocsi után, a pirosnál beérte a kocsit, én is odatekertem bringával, bekopogtam az ablakon , szóltam hogy elhagytak valakit, a szemetek meg elhajtottak, a kutya meg futott a kocsi után. Mocskok.
2011. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!