Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ételt adjak egy 5...

Milyen ételt adjak egy 5 hónapos boxer kutyusnak?

Figyelt kérdés
Van egy boxer kutyusom aki már 5 hónapos. A kérdésem az lenne, hogy milyen kajákat adjak neki ami segíti a fejlődését? Friskies kölyöktápot szoktam neki adni tésztával vagy rizzsel illetve Darling kutyahúsival összekeverve. Próbáltam olcsóbb konzervet is adni neki, de attól ment a hasa nagyon, és most azon gondolkozom, hogy milyen húst adjak neki ami olcsóbb, mert ez így sajnos anyagiakba egy kicsit húzós. Szóval várnék fejlődésben segítő anyagiakban nem gázos éttel tippeket.
2011. febr. 23. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem marhahúst nyugodtan adhatsz neki mondjuk kéthetente egyszer. disznóhúst szerintem ne, mert el is kaphat valami betegséget
2011. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Innen lehet válogatni. Jó táp és nem túl drága.

[link]

2011. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az én boxer kutyusom most múlt el 1 éves.

Susa kölyöktápot kap, szinte mindig keverve valamivel, ami: akármilyen leves, spagetti, máj, csirkemell, rántott vagy sült husi, néha kap csak bele pedigree alutasakos csirkehúsos konzervet.

2011. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a boxeremnek (1 éves múlt) lépet szoktam venni mai kb 280 ft kilója, és azt főzöm neki meg egy kis rizzsel, és zöldségekkel. Olcsó és azért mégis csak husi! (nem szárított ki tudja mik!)
2011. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mai=ami :)
2011. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Pedigree, Friskies, Chappi stb. nem túl jó minőségű tápok. A Josera például sokkal jobb.

Én az én kutyámnak Dog Chow-t adok, ez kb egy árban van a Pedigreevel, de sokkal egészségesebb. Fressnapfban lehet kapni.

Ezen kívül kap még főtt ételt is (rizs, főtt csirkehús).

2011. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én dog chow és happy dog junior tápot keverek neki egy olcsóbb a Doffy márkájú junior táppal, fele-felébe. A HD-bol 250 g van neki előírva, én a keverés miatt 300 at adok neki összerakva vegyesen a ,,házi koszt" -al. Arra figyelj, hogy szénhidrát ne nagyon legyen benne, persze adhatsz neki kenyeret vagy tésztát is, de csak mértékkel. Inkább fehérje dús legyen az étrendje!


Semmi ,,K"+ betűvel kezdődőt ne adj neki, főleg krumplit ne. A disznóhússal és marhahússal megint óvatosan, ne legyen zsíros.


ja és még a csirkés kutyatáppal és úgy unblock a csirkével is óvatosan, az enyém kiütéses lett tőle, azóta csirkehús megvonás.

Ez így leírva nagyon macerásnak hat, de egy kicsit kell odafigyelni rá és szépen fog fejlődni és megkap minden neki szükséges tápanyagot!

2012. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!