Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem terhelné le a 4 hónapos...

Ez nem terhelné le a 4 hónapos kutyusom?

Figyelt kérdés

Holnaptól el kezdek futni.

úgytervezem, hogy kb. 1 óra lesz, lassú kocogás.

gondoltam viszem a kutyámat is, csak nem tudom, jó-e ez neki, mivel még csak 4 hónapos. (Yorkshire Terrier)

Amugy sok energiája van, szeret rohangálni.

Ma vittem ki először, most kapta meg az oltásait.

Szóval kocoghatok vele egy órát?

Vagy inkább ne?

Előre is köszi


2011. febr. 23. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem bírna egy óra teljes kocogást, ráadásul még kölyök, csíntalan, minden érdekli, te sem tudnál tőle rendesen futni. várj még vele egy kicsit : )
2011. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem! Alap dolog, hogy kölyök kutyát nem terhelünk! Majd felnőtt korában lehet futtatni.
2011. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rucijja ***** válasza:
100%
Kölyökutyát ne futtas, árthat az izületeinek ,csontjainak ennyi idősen!Várdd meg míg felnőtt lesz,aztán jöhet a rohangálás!!!Annyit szaladgáljon csak amennyit szeretne! :)) Ja és végre valaki aki a yorkit nem kistatyóba akarja cipelni:) (Tisztelet a kivételeknek)
2011. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet a kölyök kutyát futtatni! Én is várni fogok vele míg egy éves lesz, én meg bringával szeretném futtatni
2011. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!