Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vámosi Nagy Nórának minek...

Vámosi Nagy Nórának minek vannak a kutyái kupíroztatva?

Figyelt kérdés

Annyi embert hallok, hogy állatkínzás, meg szegény kutya, miért kell a fülét vágatni, ezt emberek találták ki, hogy jobban nézzen ki a kutya... És, neked is le kéne vágni a kisujjad, csak mert úgy jobban nézel ki...

Akkor Ő minek vágatta meg az Argentin dogjai fülét?


2011. febr. 24. 09:32
1 2
 1/15 hell-ikon ***** válasza:
100%

Az ő kutyája, az ő döntése...

Én úgy gondolom, hogy amíg nincs rá határozott tiltás, akkor addig ez magánügy.

Márpedig, ha jól tudom, nincs határozottan tiltva a kupíroztatás, ellentétben a farokcsonkolással.

2011. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem kérdezed meg Őt?
2011. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ki a fene az a Vámosi Nagy Nóra???
2011. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Na, én is ezt akartam kérdezni ...
2011. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
A google.hu rendelkezésetekre áll! :)
2011. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő nem tartja kínzásnak a kupírozást. A kiképzés és a kupírozáshoz való hozzáállás két különböző dolog. Miért pont őt emelted ki?
2011. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki íg tetszett és kész , nem tudom minek lovagoltok ezen a témán állandóan.Aki kupíroztatni akarja azt úgysem tudjátok lebeszélni , aki meg nem akarja az nem is fogja és ennyi.Nem tilos a kupírozás , megvan hogy melyik fajtáknál megengedett , van is valahol erről egy táblázatom.
2011. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
30%

Igen ez egy érdekes észrevétel!

Rendszeresen téma ezen az oldalon, ha valaki más írja, hogy a kutyája fülének a kupíroztatása mennyibe kerül, akkor a nagy többség szidalmazza és nem is akárhogy.

De ha a Vámosi Nagy Nórának vannak fül vágott kutyái akkor érdekes módon sokan visszafogják magukat.

Azért mert ma szerepelt a reggeli mokká-ban?

Úgy látszik róla nem lehet véleményt alkotni?!

2011. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha személy szerint a megemlített hölgy szólna a kupírozás ellen, akkor lehet kérdezni. Ha nincs tőle ilyen megjegyzés, akkor miről beszélünk? A kiképzés és a fül igen távol áll egymástól.
2011. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert Ő írt könyvet, ott a Sulija, meg minden, és azt hinné az ember, hogy egy ilyen ismert hozzáértő "kiképző" ellene van az ilyen dolgoknak, amik nem a kutya érdekét nézik...
2011. febr. 24. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!