Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MELYIK légitársaság szállít...

MELYIK légitársaság szállít KUTYÁT?

Figyelt kérdés
Kistestű 4,30kg.Wizzair,Malév nem:(
2011. febr. 24. 13:13
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A Malév mégis de elég drágák a jegyek,szóval az kilőve.
2011. febr. 24. 13:15
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Tudni kéne, hogy hova (mely táraságok repülnek egyáltalán, az adott helyre)?

Ahhoz a gondolathoz szoktasd magad, hogy az utaztatás drága lesz.

2011. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hollandiába és nekem nem lenne drága csak az a légitársaság nem szállít kutyát sajna:( de nélküle nem megyek!
2011. febr. 24. 13:27
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Plusza kutya súlyára számítsd rá a boxot amiben utazik. A box csak IATA szabványú box lehet. Másmilyen kutyaszállítóban (pl. válltáska) nem szállíthatod a kutyát. És ahhoz tényleg szoktasd magad, h drága lesz a dolog. Fapados légitársaságok általában nem szállítanak kutyát (bár ezt is cége válogatja), így maradnak a nemzeti légitársaságok, amik drágábbak.
2011. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat és segítséget:)
2011. febr. 24. 13:28
 6/27 anonim ***** válasza:

Fapadosok nem. Ha Malévos jegyre nincs pénzed, akkor nem lesz mittudomén AirFrance-osra sem, mert kb. egyárban mozognak a nem fapados légitársaságok.


Ha ez nem fér bele, akkor esetleg keress valakit, aki kivisz kocsival, a benzin nem sokkal lesz drágább, mintha repülnél, viszont nem kell röptetni a kutyát. Én is ezért mentem annó kocsival belgiumba.


Esetleg még a vonat. Sajnos ezeken a rövid utakon és kis gépeken amúgy is elég szarul bánnak a kutyákkal, tehát jobban jársz, ha szárazföldön próbálsz odajutni, vagy a kutyát odajuttatni. Vannak mindenféle telekocsi oldalak is, hátha találsz valakit.

2011. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor megyünk kocsival de itthon nem marad az biztos!
2011. febr. 24. 13:44
 8/27 Ninna ♥ ***** válasza:
Pedig a Malév, vagy Wizzair légitársaságok biztosan szállítanak kutyát. Hát nem lesz olcsó, erre készülj fel, biztosan nagyon drága lesz. Fapados légitársaságok biztosan nem fognak kutya szállítást vállalni, szóval szerintem maradj a drágább árnál, de ha nem mész el nélküle (ne is menj ;) ) akkor viszont marad a Malév, vagy a társai, ahol drága a jegy, de van erre lehetőség. Egyébként hívj fel minden légitársaságot, amik indítanak gépet Hollandiába, és ők tudják a legjobban megmondani, hogy mennyiért, mikor, és egyáltalán van-e lehetőség ilyenre.
2011. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Tuti olcsóbban kijössz, ha kocsival mentek, ráadásul a blökit is magad mellett tudhatod.

Ninna! A Wizzair is fapados légitársaság.

2011. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A Wizzair nem szállít élő állatot sajna pedig az én egyem 8000ft lenne csak és sztem a kutyusé sem lenne sokkal drágább.de akkor keresek még vagy marad a kocsi.KÖSZÖNÖM A NORMÁLIS VÁLASZOKAT:)
2011. febr. 24. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!