Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíthet még egy 10 hónapos...

Segíthet még egy 10 hónapos németjuhász fülén a ragasztás, ha nincs eltörve a porc a fülében?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erről már lekéstél.

A fogváltás befejeztéig lehet alakítani a füleket.

2011. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a kutyasuliba azt mondták, hogy egy éves korig van esély rá, hogy felálljon a füle.
2011. febr. 24. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
A németjuhászoknak maguktól áll be a fülük. Amikor még kicsik, össze-vissza áll a fülük, mint valami kis bohócnak, de egy éves koráig szépen fel fog állni a füle. Az enyémnek is beállt, ragasztás meg minden további nélkül.
2011. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ninna ♥ ***** válasza:
A szüleim keveréke, valami német juhász keverék lehet, de 1 évesen ragasztották fel a fülét, és teljesen jól felállt neki pár nap után. Ha nem tört el a porc a fülében, akkor szerintem minden további nélkül meg lehet próbálni a ragasztást, de igen, ebben az igaza van valamelyik válaszolónak, nem biztos, hogy sikerül. A fogváltás utáni időszakig lehet alakítani a füleket, utána már csak próbálkozhatsz. Én azt javaslom, hogy állatorvostól kérdezd meg a ragasztás dolgot, és azt is kérdezd meg tőle, hogy milyen kalcium tablettát ajánlj. Az is sokat segíthet, ha csak gyenge a porc a fülében, és amiatt nem áll fel. A Luposan Gelenkraft is jó lenne, valami zöldkagylós csont és porcerősítő lenne a legjobb, az is biztosan sokat segítene, és a ragasztást is meg kell próbálni.
2011. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
41%
Szerintem meg ne kínozzuk az állatokat ilyen hülyeségekkel, hogy mi tetszik jobban a gazdájának, felálló vagy éppen bohókás fül.
2011. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nézd, ha szenvedne tőle, biztos nem nyaggatnám vele,de amint felragasztottam,nem is foglalkozott a dologgal.

A kutyasuliban modták,hogy próbáljam meg,mert kár lenne,ha nem állna a füle,mivel nagyon jó képességű kutya.Tehát nem átlagos,hanem kiemelkedő...

2011. febr. 24. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:

létezik sablon az nj füléhez. A tenyésztőd biztosan segít, miként használd. Próbát megér.

Remélem, tenyésztésben nem gondolkodsz. A rossz fültartás öröklődik.Sajnos, a ragasztással felállított fülűek sok helyen tenyésztésbe vannak fogva. A következményeket meg a kölyköt megvásárló viseli.

2011. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs tenyészteni.Ő egy családi kedvenc és kész.
2011. febr. 24. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Kálcium adagolás még talán... Még fejlődésben van a kutyád, segíthet a ragasztás.

A kedvenc besorolás a legmagasabb minősítés egy kutyának:)))))

2011. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálni meglehet, baja nem lesz tőle. A kalcium sem egy elvetendő ötlet. Egy telefonnal el is intézhetnéd az orvost, hogy mit ajánl, ez még pénzbe sem kerül.
2011. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!