Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes hirdetnem...

Szerintetek érdemes hirdetnem az interneten egy kóborkutyát felelősségteljes gazda jelentkezését remélve?

Figyelt kérdés
A kutya kb. október óta él az utcánkba. Legfőképpen mi etejük és egy másik háznál is, ahol bebújik a kapu alatt. Nagyon kedves, jó természetű kutyus.
2011. febr. 24. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd be, aztán keress olyan menhelyet,ahol nem altatnak kutyákat(csak végszükségben) aztán add be,ha nincs hely próbáld beoltatni és új gazdit keresni neki(interneten is hirdethetsz).Egyébként ha már etetitek,kedvelitek stb. nem lenne rá lehetőség,hogy befogadjátok?
2011. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne érdemes?

Főleg, ha szép kutya.. lényeg hogy ártatni nem árt és lehet hamarabb gazdához jut.

2011. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, mert nekünk van egy kutyusunk, őt menhelyről fogadtuk be a nyáron. A menhely jelenleg teltházas és csak hónapok múlva kerülne be a várólistáról, ezért is szeretném hirdetni. A másik ok pedig, hogy kan kutya és nagymamámék kan kutyája is szokott hozzám járni és ők nem jönnek ki egymással.

Egyébként csak a véleményetekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, mert én is önkénteskedem és tudom mi lenne a teendő, csak szeretném, ha minél hamarabb gazdis lehetne.

2011. febr. 24. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér szerintem!
2011. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!