Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ivartalanították a...

Most ivartalanították a kutyám és most nem ismer meg engem, ez normális?

Figyelt kérdés
3-kor hozták ki a műtőből, egy órával ezelőttig csak feküdt és remegett, de most már csak addig van nyugton, amíg nem vagyok a szobában. Ha bemegyek akkor menekül előlem, dűlöngélve, botladozva, ha nevén szólítom a füle botját se mozdítja és hiába szagoltatom meg vele a kezem. Rettenetes így látni őt, ugye vissza fog térni a rendes kerékvágásba? :(
2011. febr. 24. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1-2 nap és ugy fog rohangálni mint előtte soha : ) nyugi az ilyen normális
2011. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megharagudott az ivartalanitás miatt?
2011. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj! Hagyd, hadd aludjon, holnapra jobban lesz!
2011. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos a saját kutyádat hoztad haza? XD
2011. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetris ***** válasza:
Képzeld el, miket gondolhat magában szegény kutyu! Azért menekül, mert aggódik, hogy a férfiassága után még esetleg más is le lesz vágva.
2011. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mostmár megismert! :) Békén hagytam, elkezdtem teregetni, aztán az előbb kitámolygott a folyosóra, mikor meglátott engem megtorpant, mondtam neki, hogy szia haver, erre úgy sietett hozzám, hogy majd hasra esett, nyalogatta a kezem, meg csóvált a farkát. Úgy megkönnyebbültem! Csak ideiglenes elmezavar volt.
2011. febr. 24. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Még kába volt, ezért nem ismert meg. Remélem minden rendben lesz :)
2011. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fú, örülök, hogy minden rendben van a kutyussal! Én még nem vagyok 100%-ig biztos, hogy mennyire is jó a kutyának az ivartalanítás, és mikor olvastam, hogy nem ismer meg téged, még jobban elbizonytalanodtam.
2011. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
most komolyan azt hiszitek hogy a kutya tudja mi az az ivartalanítás, és hogy mit 'vesznek' el tőle? na ne már..
2011. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ez csak két válaszolónak szólt
2011. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!