Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköt tud a yorkitok?

Milyen trükköt tud a yorkitok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Trükköt???? Mit akarsz egy yorkshire terriertől???? Az egy kis sz*r öleb. Ne várj tőle semmit -.-
2011. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igaz..:D nem kell sokat várni "ül,marad,fekszik" szerintem egy yorkinak elég :D
2011. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az enyém az összes alap utasítást tudja, aztán, forog, fordul, pacsi, tehát olyan 10et és még tanítom...öleb...ugyanolyan kutya, mint a többi!!! sőt kezelhetetlenebb sokszor, mint egy nagyobb fajtársa!
2011. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek üzenném,hogy te egy buta,idióta,paraszt vagy.Az én yorkim tud:ülni,feküdni,pitizni,forogni...mint minden kutya.Azért mert kicsi attól még lehet okos kutya.Ja még valami,nálad(1.)már okosabb mert ő legalább értelmesen tud reagálni,ha kérnek tőle valamit és nem ilyen undorító mint te.
2011. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 xnorkax ***** válasza:
100%
ugyanazok tudhatja egy yorkie, mint egy bármilyen kutya. :) minden kutya tanítható, csak türelem kell hozzá. az első válaszoló meg inkább gondolkodjon. jó kezekben minden kutyát lehet tanítani.
2011. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kristen87


És ezeket parancsra is tudja, vagy csak akkor csinálja, ha kedve van? :)

2011. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok.

Na én csak azt akartam írni, hogy a yorki nem hasonlítható egy nagyobb fajta kutyához.. szerintem... nekem ázsiám van, ő tényleg okos, és legalább kemény, ami egy csíra yorkiról nem mondható el... öleeeeb. na....

2011. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor lászik, hogy nem sokat tudsz a kutyákról! Lehet erősebb egy ázsiai, de egy yorkinak vannak olyan előnyös tulajdonságai ami mondjuk egy ázsiainak nincs általában! Egyértelmű, hogy nem lehet összehasonlítani így őket, de szellemileg már annál inkább!
2011. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mik az előnyösebb tulajdonságai??
2011. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elegáns, előkelőbb megjelenés. Méltóságteljes kiállás jellemzi! Ellenálló, alkalmazkodó, ezen felül vidám természetű és élénk, társasági fajta, kiváló jelzőkutya is,

nem lehet összehasonlítani a kettőt, mert teljesen másra tenyésztették ki őket, így evidens, hogy vannak jobb tulajdonságai és rosszabbak is! Ezeken felül, hordozza a terrierekre vonatkozó belső tulajdonságokat is, és hidd el az én yorkim terrier szempontból sok nagyobb társát leelőzi...:D

2011. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!