Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlanáto...

Milyen fajta kutyát ajánlanátok egy lustább embernek?

Figyelt kérdés
nem szeretnék menhelyit, egyszer már megpróbáltam, kezdő kutyásként nem egy pszichésen labilis kutyára vágyom, emiatt elnézést mindenkitől.
2011. febr. 25. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Angol bulldog , eléggé lusta fajta.
2011. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bassethound?
2011. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

ne haragudj,de ez az én őszinte válaszom,minden sértés nélkül:egy lustább embernek semmilyent,mert minden kutyával kell játszani,sétálni,futni.ha te tudod,hogy neked ez nem menne akkor ne kutyát válassz.hanem pl.cicát,tengerimalacot....

de elismerésem neked hogy belátod ha lusta vagy.

2011. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem értelek titeket. itt mindenki feltételez, nem kérdez. ki mondta, hogy nem vinném sétálni, nem játszanék vele?
2011. febr. 25. 14:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Kérdezővel egyet értek , nem mondott olyat hogy nem fog vele foglalkozni , csak egy lustább kevésbé energikus fajtát keres.Ez legalább felelősségteljes dolog, mert magához mérten választ fajtát.
2011. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ mennyire vagy lusta.:) Nem olyan rossz ötlet az a kutyus mert legalább egy kis mozgásra kényszerít.:) Nekem palotapincsim van és imádni való! Szereti ha ölbe van és tutujgatják.És nagyon szeret aludni is.:)
2011. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is attól függ menyire vagy lusta!:)

Angol bulldogot ajánlanék én is ő elég lusta!

De terriert semmiképpen nem, mert ők nagyon pörgősek!

Hidd el nekem Amstaffjaim vannak nem egy egyszerű dolog őket le fárasztani!:)

2011. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

a bulldog nekem is szimpi, csak kicsit tartok attól, hogy a pasim is horkol, meg a kutya is, akkor velem mi lesz?:)

annyira nem vagyok borzalmasan lusta kategória, de este nem akarnék kutyát futtatni, inkább csak sétálgatni.

2011. febr. 25. 14:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem tenném az angol bulldogot a túlságosan lusta kategóriába. Nagyon sok foglalkozást igényelnek, és önmagukhoz képest igazi energiabombák.
2011. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
ha lustának tartod magad az azt jelenti, hogy egy bizonyos idő elteltével megunnád a kutyád gondozását.. szal inkább veszél egy házimalacot:))))
2011. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!