Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! Mit csináljak?

Valaki segítsen! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom,hogy mit csináljak.Amikor bent van nálam a szobában és alszik, vagy csak fekszik, és bejön valaki rámordul, neki megy és úgy kell hogy lefogjam, és amikor sétáltatom az utcán és valaki odajön és meg szeretné simogatni, akkor morog és odakap. Félek, hogy ez rosszabb lesz és elmérgesedik a helyzet. Valaki segítsen!! Köszönöm
2011. febr. 26. 21:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
????
2011. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
egy kutyáról beszélünk???
2011. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kitöröltem, az első mondatot, Igen egy kutyusról van szó, 8 hónapos Spániel kutyámról lenne szó.
2011. febr. 26. 22:44
 4/16 anonim válasza:
Minden bunkóság nélkül mondom, de próbáld meg az állatos kérdéseknél, mert itt többségben vannak a VV szakértők, mint az állatbarátok! :D:)
2011. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a kategóriát választottam, de nem váltja át.. :/
2011. febr. 26. 23:14
 6/16 A kérdező kommentje:
t*
2011. febr. 26. 23:29
 7/16 anonim ***** válasza:
VV - Az állatkert :)
2011. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Vidd el kutyaiskolába, sokat tud javítani egy kutya viselkedésén. Fura, hogy egy spániel így viselkedik. Az jellemzően barátságos és egyáltalán nem agresszív fajta. Addig is csökkentsd minimumra a konfliktushelyzeteket. Ha valaki meg akarja simogatni az utcán, ne hagyd. A lakásban meg próbáld elkülöníteni, ha idegen jön. Mennyi idős, régóta a te kutyád?
2011. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8 hónapos.

2 hónaposan került hozzánk. Én is furcsának tartom, hogy ilyen agresszív, hiszen azt olvastam, hogy nem házőrzőnek tartják, mert nagyon barátságos.

Sajnos nem tehetem meg, hogy kutyaiskolába vigyem, mert a környéken egyetlen kutya iskola sincs :S

2011. febr. 27. 00:24
 10/16 Catz ***** válasza:

Ajanlott olvasmany: Jan Fennell- Kutyapszichologia

[link]

2011. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!