Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az akita mennyire tűri el a...

Az akita mennyire tűri el a másik kutyákat?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves és egy 2 éves kis termetű kan kutyánk és egy 1 éves szibériai husky szuka. Szeretnék majd egy japán akita inut venni, nem most, mert még gyűjtök rá, hanem majd jövőre valószinűbb, érdekelne, hogy beilleszkedne e a többi kutya közé vagy ebből nagy problémák lennének?
2011. febr. 27. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az akitára nem a más kutyával való barátság a jellemző.
2011. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, azonos neműekkel elég domináns tud lenni. Én meggondolnám.
2011. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát..Szerintem kutya függő egyrészt,bár ahogy előttem szólók is mondták nem a legjobb...De itt is van egy akita egy háznál és 2 kisebb kutyussal van akkor együtt :)
2011. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ajánlatos más kutyákkal együtt tartani. Túl erős és agresszív jellemű hozzá, még az sem biztos, hogy egyáltalán a saját gazdájához hűséges lesz.

Én csakis kutyasulival ajánlanám, különben kezelhetetlen lesz.

2011. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is kutyafüggő!

És attól is függ hogy a már meglévő kutyáid hogyan viszonyulnak idegen kutyához!?

Először még nem lesz baj,általában egy nagy kutya nem bánt egy kiskutyát majd legfeljebb ha az akita is ivarérett lesz,akkor lesznek problémák!

2011. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A többi kutyám jól viszonyul más kutyákhoz. köszönöm szépen a válaszokat!:) akkor lehet, hogy ez kilőve.
2011. febr. 27. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Szomszédunkban egy akita és egy nj él együtt, mindkettő szuka. Naponta elpüföli az akita a nj-t, pedig kisebb nála. Kutyafüggő a dolog, ez biztos, de elég domináns jellemű fajta az akita.
2011. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléggé domináns fajta, azonos neműekkel nem fér össze, de különböző neműekkel elvan. Szerintem ne akitát vegyél másik kutyák mellé,mert szinte biztos vagyok benne, hogy népírtást csinálna!
2011. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) akkor lehet még egy husky lesz majd, vagy egy malamut, vagy szamoyed. szerintetek? Akitát szerettem volna legjobban, de még ezek a fajták is tetszenek nagyon!:)
2011. febr. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!