Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most már a "bischonizéket" is...

Most már a "bischonizéket" is utolért ez a mini mánia? Hány fajta fog még ennek áldozatául esni?

Figyelt kérdés

Mi lesz a következő? Mini dog? Miért nem jó egy fajta olyannak, amilyennek előríja a STANDARD?

Aki extra-ultra-hiper mini kutyát vesz, attól kérdezem: miért nem jó a standard méret? Miért az ilyen elkorcsosított, ideggyenge, immunrendszer nélküli szaporított kutyát kell megvenni? Miért kell egy olyan kutyafajta, ha nem is jó olyannak, amilyennek a nagykönyvben meg van írva?

Komolyan érdekel a válasz!


2011. febr. 27. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs iylen kisjószágom, de ami így kívülállóként eszembe jut az talán a kis hely igény, kevés kaja és mert aranyos? :D
2011. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Passz, én anno azt hittem tényleg léteznek mini fajok, mert elég elismert kutyaújságban olvastam a hirdetést extra mini kutyákról.

Szerintem azért tetszik az embereknek, mert kicsi. Bár ezt meg hülyeségnek tartom, a nagy ugyanúgy szép.

2011. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első:

A Bichon kicsi méretű, de amelyik nagyon pici ( mert beteg, vagy nem fejlődött ki rendesen) azokat hívják így. Csak, hogy a szaporítók eladhassáK!

2011. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De könyörgöm, ezek amúgy is kistestű fajták, miért kell még tovább miniaürizálni őket?

A legjobban az háborít fel, mikor ilyen magukat tenyésztőnek nevező egyének is ezzel ámítják a jóhiszemű vevőket.

2011. febr. 27. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként barátnőmék sem tudták, hogy létezik-e ilyen mini fajta, és mini yorkit vettek,de én láttam azt a kutyát és semmi baja, az immunrendszere és az idegállapota is rendben van, de azt nem tudom törzskönyve van-e a kutyának.
2011. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mini bernáthegyi: 2,5 kg. ;)))
2011. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a yorkinak eddig a standardje mindenhol néztem az volt írva 2-3kg, most már 3,1-ig! Ugyh bele vették a miniket is, szintem azért, mert sok tk-es, és egészséges! Tehát hivatalosan most már olyan tényleg nincs h mini extra mini, mind sima yorki! Az enyémnek mondjuk várhatóan 2,6 kg lesz a súlya...de ez a trend miatt van...kíváncsi leszek melyik fajta esik áldozatul még!
2011. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!