Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? (bővebben lent)

Mi lehet a baja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Westie kölyökkutya szokott hányni, de ma már hatszor hányt sárgásat.
2011. febr. 27. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a táplálékkal van a baj.

Mit szoktál neki enni adni?

A westie-k leggyakrabban a csirke, valamint minden szárnyas húsra allergiások. Így ha azt adtál neki, akár főve, sütve, vagy táp formájában akkor, többet ne adj neki, de szerintem hétfőn mindenképp vidd el dokihoz.

2011. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anita98 válasza:
100%
hat szerintem is a kaja az okaes most inkabb vmi konnyebb kajat agyy neki
2011. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hányás szinte minden betegségnek az első jele. Sok minden másé is, mint, ahogy írták allergia, de a fogváltás miatt is lehet... Ezt így kizárt megmondani, egy orvos többet segíthetne.
2011. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megehetett valamit, az én kutyám is csinált ilyet, és egy komplett (üres) Mebucain levél jött ki belőle. Elvittem dokihoz, kapott szurit, valami gyomorvédőt, de ennyi. Ettől függetlenül én elvinném orvoshoz, hátha valami komoly baja van. Az enyémnek is lett volna, ha nem jön ki magától az a cucc.
2011. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!