Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spániell...

Cavalier king charles spániellel kapcsolatos kérdesek-->lent!?

Figyelt kérdés

1.Lakásban tartható-e?

2.Jól kijön-e gyerekekkel?

3.Más kutyákkal hogy viselkedik?

4.Ha nem szeretném kiállításra vinni,csak szimplán itthon lenne,akkor ugyan annyiba kerül egy tenyésztőnél?(nem kell,hogy törzskönyve legyen,stb...)

5.Szeret sétálni sokat?:)


2011. febr. 27. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:

1, szerintem nagyon jó lakásba

2,nekem cockerem van csak,de átlagba szerintem minden spániel el van a gyerekekkel :)

3,ez változó lehet,de legtöbb spániel szeret más kutyákkal játszani

5,spánielek szinte örökmozgók :D

17/L

2011. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*előre is köszi a válaszokat !!!:)
2011. febr. 27. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
4. Törzskönyvet mindenképpen adnak, és igen ugyanannyiba kerül.
2011. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet lakásban tartani,de kint is jól érzi magát megfelelő, esetleg fűtött helység,sok mozgatás foglalkozás mellett.Imádnak kirándulni,nincs az a hosszú táv amin ne bírná az iramot a gazdival.Végül is vadászkutyák.A gyerekek a gyengéi,főleg 6 évtől felfelé,de a cavik 98%-a a törpéket sem bántja,semmilyen "kínzás"miatt sem.Nekem több is volt.Keress olyan tenyésztőt aki hobbyra olcsóbban ad kicsit.Valószínű szerződést irat alá,hogy még véletlenül se add szaporításra a fejed.A cockerrel nem lehet összehasonlítani,a caviból teljesen hiányzik a dominenciára,agresszivitásra való hajlam.
2011. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!!!hasznosak!!!

esetleg valaki nem tud olyan tenyésztőt,aki hobbyra a kutyust olcsóbban adja?:)

vagy hol tudok keresni "ilyeneket"?(azon kívül,hogy a neten,újságba,stb...)

2011. febr. 28. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyiért szeretnél,és merre?
2011. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.Igen, tartható lakásban, sőt, én azt gondolom talán ott még jobban is érzik magukat.

2. Gyerekkel nagyon jól kijönnek, vigyáznak rájuk, szerintem a legtökéletesebb páros. :)

3. Más kutyákkal is tökéletesen viselkedik, talán néha túlságosan is barátságosak, és jóhiszeműek.

4. Igen, ugyanannyiba kerül. Kivétel akkor, ha valakiféle kizáró ok miatt nem mehet kiállításra. Akkor olcsóbban is megkaphatod tenyésztőnél a picit. Én nem az áron spórolnék. Csakis leinformálható helyről, olyan tenyésztőtől vennék, akiknek ritkán vannak kicsijei, szűreti a kutyáit (és nem csak a honlapján van feltüntetve, hogy a szülők rendelkeznek a szűrésekkel), illetve csak ezzel az egy fajtával foglalkozik.

5. Igen, imádnak sokat sétálni.

2011. márc. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi :))

én dél-alföldön élek,szóval valahol a közelben szeretnék :)

2011. máj. 29. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra talán a karcagiak vannak legközelebb(karcagi bátor kennel)vagy Békéscsaba?(blackmenő-házi kennel)
2011. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

1. Tökéletes lakásban tartható kutya, az enyém is lakásban él.

2.Imádja a gyerekeket és a gyerekek is imádják őt.

3.Nem túl nyomulós más kutyákkal de szívesen barátkozik velük.

4.Nekem is csak itthon van de nem tudom, hogy törzskönyv nélkül olcsóbb-e mert nekem törzskönyvezett.

5.Neked kell rászoktatni a megfelelő mennyiségű sétára. Az én kutyám sokat sétál de a a barátnőm nem tudja sokat sétáltatni és az ő cavalierje nem is igényli.

2011. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!